Oturum açOturum aç
2.574 saatler için "

Audemars Piguet Royal Oak

"
Marka
Model
Fiyat
Çap
Yıl
Bulunduğu yer
Daha fazla
Seçiminiz

Seçiminiz

Seçiminiz

Aramanıza uygun sonuç bulunamadı
Seçiminiz

Aramanıza uygun sonuç bulunamadı
Seçiminiz

Aramanıza uygun sonuç bulunamadı
Genel Bilgiler
Saat Çeşitleri
Referans
Daha fazla…
Yeni/ikinci el
Stok bilgisi
Cinsiyete göre
Durum
Daha fazla…
Teslimat kapsamı
Özellikler & İşlevler
Çalışma şekli
Kasa tipi
Daha fazla…
Kadran
Daha fazla…
Cam
Daha fazla…
Fonksiyonlar
Daha fazla…
Kalınlık
Daha fazla…
Bezel malzemesi
Daha fazla…
Sayi kadranı
Su geçirmezlik
Daha fazla…
Diğer özellikler
Daha fazla…
Kordon
Kordon malzemesi
Daha fazla…
Ağ kalınlığı
Daha fazla…
Kordon rengi
Daha fazla…
Toka malzemesi
Daha fazla…
İptal et

Sıralama

Audemars Piguet ROYAL OAK EXTRA-THIN 15202OR.OO.1240OR.01 Audemars Piguet ROYAL OAK EXTRA-THIN 15202OR.OO.1240OR.01 Hemen gönderime hazır 132.033 TL HK 2015

Audemars Piguet Royal Oak Saatleri

Audemars Piguet Royal Oak kolleksiyonu Audemars Piguet çizgisini en iyi yansıtan ikonik saatlerden oluşur. Kalite ve tasarımıyla öne çıkan bu seri sembolik ve göz alıcıdır. İlk model görücüye 40 yıl önce çıkmıştır.

Audemars Piguet Royal Oak: Klasik bir saat

Audemars Piguet Royal Oak kolleksiyonu ilk olarak 1972 yılında Basel'deki fuarda görücüye çıkmış ve büyük ilgi görmüştür. Saat üreticileri başta olmak üzere görenleri kendine hayran bırakan seri Gerald Genta'nın tasarımlarından oluşmaktadır. İlk Royal Oak modelinin muhteşem tasarımı paslanmaz çelikten ve kusursuz işlenmiştir. Audemars Piguet Royal Oak bir çok klasik model gibi cesur ve sportif görünüme sahiptir. Tasarıma ait bileklik kadranıyla çok iyi uyum göstermekte ve şıklığıyla öne çıkmaktadır. Tasarımı klasiktir.

Royal Oak Collection: Deneyimin Stil ile birleşimi

Manuel Royal Oak sofistike ve klas terimlerini yeniden tanımladı. Saat üretimine çağdaş stili ile bir anlayış getirdi. Calibre 3129 manuel mekanizması geleneksel çizginin dışına çıkıp tarza yenilik getiriyor. Royal Oak serisi çağdaş modayı çok iyi uyarladığı saatlerde geleneğin dışına çıkıyor. Calibre 3129 mekanizması çok iyi olmakla beraber Audemars Piguet Calibre 3120 manuel mekanizmasından geliştirilmiştir. Tasarımı Audemars Piguet yapmış ve üretmiştir.
Serinin iki versiyonundan ilki çelik kasaya ve çelik bilekliğe (kordon) sahiptir. Diğer versiyonu 18 karat altından ve timsah dersisi kordon taşımaktadır. Açık manuel Royal Oak serisi usta işi bir iskelet mekanizmasına ve stile sahiptir. Çağdaş çizgisinin yanına klasik elementleri de çok iyi birleştirmiştir. Çok az sayıda saat üreticisi iskelet yapısında ustalaşmıştır. Royal Oak 'ın eşsiz güzelliğinde, gözle görülür stilinde ve kesin duruşunda bu ustalık öne çıkar. Usta sanatçının emeği tamamen korunmuştur. Mekanizması iskelet mekanizmadır.
Açık manuel kurmalı Royal Oak Audemars Piguet uzun zamandır var olan geleneğini sürdürmektedir. Audemars Piguet yüksek standartlara sahiptir, çok iyi iskelet mekanizmaları üretimi ve şıklığı bir aradadır. Kasasını tamamlayan çerçevesiyle parlak göz alıcı bir görüntü oluşmaktadır. Sahipleri bu saatleri gururla taşırlar.