Not

Bu Bell & Ross saati satıldı. Burada tüm Bell & Ross BR 01 01-97 Réserve de Marche saatlerini bulabilirsiniz.

Bell & Ross ROSE GOLD POWER RESERVE - LIMITED EDITION 250 PIECES

[SATILDI]

Saatinizi kolay ve hızlı bir şekilde Chrono24te satın

Bell & Ross satın?

Detaylar

Temel veriler

Referans BR01-97
Çalışma şekli Otomatik
Kasa tipi Kımızı altın
Kordon malzemesi Timsah derisi
Durum 0 (kullanılmamış)
  Orijinal kutulu
  Sertifikalı
Bulunduğu yer ABD, New York, New York City
Fiyat $17.995 (= 63.549 TL)
Stok bilgisi İstek üzerine

Kalibre

Çalışma şekli Otomatik

Kasa tipi

Kasa tipi Kımızı altın
Çap 46 mm
Su geçirmezlik 100 m
Cam Safir cam
Kadran Siyah

Kordon

Kordon malzemesi Timsah derisi
Kordon rengi Siyah
Toka tipi Kemer toka
Toka malzemesi Kırmızı altın

Fonksiyonlar

Takvim

Diğer özellikler

Merkezi saniye, Güç rezervi göstergesi, Sayılı seri, Vidalanmiş tepe

Açıklama

Bu otomatik olarak çevrilmiş bir metindir.
* KESINLIKLE NEFES KESICI *

BELL & Ross, kırmızı altın, enerji rezervi, Siyah karbon- FIBER kadran, Siyah Timsah kordon, 46 mm

Sınırlı OLARAK SADECE 250 PARÇA ve TAMAMEN SATILAN!!!!!!!!!!!!

Bu BELL & Ross BR enerji rezervi 01-97 Pembe Altın saat çarpıcı bir sınırlı sayıda üretilmiştir spor' saat. , görkemli güzellik, 18 ayar pembe altın, BELL & Ross bir çarpıcı yüksek lüks yorumlanması, popüler BR enerji rezervi 01-97 saat. Kare kasa bu BELL & Ross saat ölçüsü gösterişli 46 X 46 mm, ancak kesinlikle gösterge tabanlı estetik, yumuşatılmış hafifçe, zengin renk, pembe altın, yanı sıra bir göz kamaştırıcı karbon elyafı ile kadran ışıldayan koyu göstergeleri.

Buna rağmen altın bolluk içinde yaşar, BELL & Ross BR enerji rezervi 01-97 Pembe altın saat, her bit kadar bir yüksek dayanıklı, mesai saatlerinde işte hazır bulunulmaması durumlarında gösterge olarak, çelik ve titanyum kardeşler; yanı sıra-karşı korumalı ve şok, güvenli kasa ve vidalamalı kurma kolu sağlamak için saat'in su direnci için bir derinlik 100 metre. Teşekkürler, yüksek güvenilir ve hassas otomatik kurmalı mekanizma, BELL & Ross BR enerji rezervi 01-97 Pembe Altın saat garanti mükemmel mesai saatlerinde işte hazır bulunulmaması durumlarında performansı. Bu ETA 2897 kalibre mekanizma bir en kanıtlanmış otomatik mekanizmalar şimdiye kadar yapılmış ve beğeni için dayanıklı yapı, güvenilirlik ve mükemmel mesai saatlerinde işte hazır bulunulmaması durumlarında performansı. Özellikle, enerji rezervi bir göstergesi hangi biçimde tutar bilinçli taşıyıcı, durum, enerji, ana yayı bileğinizin hareketiyle kuran, saat.

Ayrıca, bu narin mekanizma sunar merkezi süpürme saniye ve hızla ayarlanabilir tarih göstergesi. Bu BELL & Ross BR enerji rezervi 01-97 Pembe Altın saat ile sınırlı bir edisyon sadece 250 saatler dünyanın her yerine, emin olmaya aranan kolleksiyon değerli izleyicileri arasında, BELL & Ross saatler.

bunlardan her biri özel BR enerji rezervi 01-97 saatler tamamlanmış bir narin timsah kordon ve muazzam bir 18 ayar pembe altın dilli toka. İsteğe bağlı bir sentetik kumaş kordon büyük ölçüde değişiklikler karakter, saat, sayesinde kasa BELL & Ross tırnak tasarımı, güç, iki askılar kolayca tamamlanmış.

perakende satış fiyatı 26.000 $
** satış fiyatımız SADECE 17,995 $ **

Komple kutusuyla ve belgeler!!!

E-posta veya çağrı

Boris
T: 1-212-302-1678

E-posta: Mitofny@yahoo.com