Oturum açOturum aç
1.984 saatler için "

Panerai Luminor

"
Marka
Model
Fiyat
Çap
Yıl
Bulunduğu yer
Daha fazla
Seçiminiz

Seçiminiz

Seçiminiz

Aramanıza uygun sonuç bulunamadı
Seçiminiz

Aramanıza uygun sonuç bulunamadı
Seçiminiz

Aramanıza uygun sonuç bulunamadı
Genel Bilgiler
Saat Çeşitleri
Referans
Daha fazla…
Yeni/ikinci el
Stok bilgisi
Cinsiyete göre
Durum
Daha fazla…
Teslimat kapsamı
Özellikler & İşlevler
Çalışma şekli
Kasa tipi
Daha fazla…
Kadran
Daha fazla…
Cam
Fonksiyonlar
Daha fazla…
Kalınlık
Daha fazla…
Bezel malzemesi
Daha fazla…
Sayi kadranı
Su geçirmezlik
Daha fazla…
Diğer özellikler
Daha fazla…
Kordon
Kordon malzemesi
Daha fazla…
Ağ kalınlığı
Daha fazla…
Kordon rengi
Daha fazla…
Toka malzemesi
Daha fazla…
İptal et

Sıralama

Panerai Luminor Base 8 Days Acciaio Panerai Luminor Base 8 Days Acciaio 14.257 TL

Panerai Luminor Saatleri

Panerai ilk Radiomir saati 1936 yılında üretti. Saat su altı operasyonları için üretildi. Zor koşullar için üretildi. Saatin üreticisi saatin mükemmel olmadığını ve bazı sorunları olduğunu o zaman kabul etmişti. Panerai Luminor 1950 yılında sorunsuz bir şekilde yeniden görücüye çıktı. Ancak daha iyi saatler vardı.

Panerai Luminor: Bir dalış saati

Panerai Luminor saati dalış için üretildi. Panerai luminor Submersible 1980 yılında İsviçre saat üretimi standartlarını takip ederek piyasaya sürüldü. Dalgıçlar için zorlu koşullara dayanacak şekilde üretildi. 1000 metreye kadar dalan dalgıçlar, tehlikeli sularda bu profesyonel saati kullanmayı tercih etti.
Panerai Luminor serisi üst düzey saatlerden oluşuyor. Buna Luminor Base, Luminor Marina ve Luminor Chrono Daylight ve daha bir çok profesyonel saat dahil.

Luminor: Şık kolleksiyon

Saatler ince bir stile sahip. Duruşuyla Luminor saatleri resmi ya da günlük her an için mükemmel. Luminor Chrono Daylight üst düzey bir saat. Kendine özgü stili ve mütevazi bir duruşu var.
Tutkuyla üretilmiş bir saat. Gözle görülür ustalığıyla saat kolleksiyonları arasında belirgin bir yere sahip. Luminor Chrono Daylight lüks bir saat. Panerai saatseverler için üretti. Beyaz kenarları siyah kadranıyla mükemmel bir uyum içinde.
Luminor Chrono Daylight iki versiyona sahip. Diğer versiyonun farklı kadran yapısı var. Parlak kadranı mavi ve metalik. Beyaz parlak noktalar stili tamamlıyor. Sonuç özel bir saat. Yeni tarzda bu saatler markanın imajını yükseltiyor.
Mavi kadran eşsiz bir tasarım. Birden fazla çeşitte zaman göstergeleri var. İlk saatler daha az işarete sahipken Chrono Daylight daha fazlasıyla göze hitap ediyor. Maskulin görünüşü var. 12 saatlik bir extra aydınlatılmış bir kronograf saatte yerini almış. Titanyum kasası 44 milimetre. Üst düzey yapıya sahip saat. Dış yüzeyi göz alıcı. Luminor Chrono Daylight Panerai OP XII kalibre mekanizmasına sahip. Mekanizma otomatik. Saat 100 metreye kadar su geçirmez.