Oturum açOturum aç
1.183 saatler için "

Patek Philippe Nautilus

"
Marka
Model
Fiyat
Çap
Yıl
Bulunduğu yer
Daha fazla
Seçiminiz

Seçiminiz

Seçiminiz

Aramanıza uygun sonuç bulunamadı
Seçiminiz

Aramanıza uygun sonuç bulunamadı
Seçiminiz

Aramanıza uygun sonuç bulunamadı
Genel Bilgiler
Saat Çeşitleri
Referans
Daha fazla…
Yeni/ikinci el
Stok bilgisi
Cinsiyete göre
Durum
Daha fazla…
Teslimat kapsamı
Özellikler & İşlevler
Çalışma şekli
Kasa tipi
Daha fazla…
Kadran
Daha fazla…
Cam
Fonksiyonlar
Daha fazla…
Kalınlık
Daha fazla…
Bezel malzemesi
Daha fazla…
Sayi kadranı
Su geçirmezlik
Daha fazla…
Diğer özellikler
Daha fazla…
Kordon
Kordon malzemesi
Daha fazla…
Ağ kalınlığı
Daha fazla…
Kordon rengi
Daha fazla…
Toka malzemesi
Daha fazla…
İptal et

Sıralama

Patek Philippe Nautilus Chronograph Patek Philippe Nautilus Chronograph Hemen gönderime hazır 205.056 TL TR

Patek Philippe Nautilus Saatleri

Patek Philippe Nautilus estetik açıdan göz alıcıdır. Saat çağdaş tasarımı, sportif yönüyle birleştiren bir stile sahibidir. Bazı Nautilus saatleri elmas taş süslemelidir.

Patek Philippe Nautilus: Sportif ve havalı

Saat 324 kalibre mekanizmasına sahiptir. İki versiyonundan ilki kemerli diğeri bileziklidir. Altın ve paslanmaz çelik olmak üzere iki farklı kasa çeşidi vardır. Patek Philippe Nautilus klas tasarımıyla ve sportif görüntüsüyle ön plana çıkar.
Eşsiz stilini yatay kasasıyla tamamlar. Saatin çerçevesi gemi penceresini andırır. Patek Philippe Nautilus bay saatseverler için özel üretilmiştir. Saatte güç rezervi göstergesi bulunur. Güçlü kronograf mekanizması ve 120 metreye kadar olan su geçirmezlik özelliğiyle öne çıkar.

Nautilus: Sportif kolleksiyon

Patek Philippe Aquanaut geleneğini takip eder. Aquanaut serisi stil sahibi spor saatlerden oluşur. Resmi davetlerin yanı sıra günlük hayatta da taşınabilir. Nautilus serisi eşsiz bir model duruş sergiler. İlgi çekici, sportif ve üst düzel lükstür. Görselliğiyle göz alıcıdır. Saatseverleri kendine hayran bırakmıştır.
Sportif özelliklere sahip saatin kasası modaya uygun çağdaştır. Saat bir tasarım ürünüdür. Bir çok Nautilus saatinde olduğu gibi elmaslarla süslenmiştir. Nautilus saatleri bilindik tasarımın dışında farklı bir çizgidedir. Bu da onu eşsiz yapar.
Tasarımıyla olduğu kadar iç aksamıyla da adından söz ettiren Nautilus 324 Kalibe kronograf güçlü mekanizmaya sahiptir. Tarih ve güç rezervi göstergeleri mevcuttur. Güç rezervi göstergesi ayrıca ay evrelerini e gösterir. 120 metreye kadar su geçirmezlik özelliğini korur. Düğmeleri parlaktır ve karanlıkta dahi görülebilir.