Neden Chrono24? Oturum aç
Sınırlı sayıda üretilen seriler

Omega Speedmaster Professional

Müzayede daha önce sona erdi.

Ends: Müzayede sona erdi

Period: Başlangıç tarihi: 4.12.2018 17:00 Bitiş tarihi: 11.12.2018 17:00

Buying fee:

Offers: 0

Infos zur Auktion

Omega Speedmaster 1969 yılında Ay'a gitti, ancak modelin hikayesi bu seyahatten 12 yıl öncesine dayanır. Yarış pilotları için üretilen kronograf modeli kısa bir süre sonra astronotların bileğini süslemeye başlar ve böylece saatçilik tarihindeki özel yerini alır. Speedmaster bu andan itibaren büyük bir başarıya imza atar. Omega Speedmaster, 1960'lı yıllardan itibaren ünlüler başta olmak üzere herkesin favori saat modellerinden biri olur. Model bir dizi filmde de kendini göstererek kendine geniş bir fan kitlesi yaratır. Satışa sunulmasının üstünden yarım yüzyıl geçmiş olmasına rağmen hala dünyanın en ünlü saatlerinden biridir. Klasik tasarım, mükemmel kullanılabilirlik ve sahip olduğu yüksek itibar saati efsanevi bir model haline getirerek her koleksiyonerin "mutlaka sahip olması gereken" bir ikon haline getirmiştir. Chrono24'ün yeni müzayedesi bu ikonun her beğeniye uygun bir model sunan çeşitliliğini gözler önüne sunuyor. Özel modellerden birini arıyorsanız ya da koleksiyonunuz için bir vintage Speedy peşindeyseniz burada sizin için doğru saati bulacaksınız. Eşsiz koleksiyonlardan bazılarını inceleyin. Chrono24 müzayedesi #speedytuesday anısına 04.12.2018 Salı gününden 11.12.2018 Salı gününe kadar devam edecek.

Sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

Sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçebilirsiniz! Ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır:

+49 721 96693-940 İletişim

En düşük fiyat nedir?
En düşük fiyat saatin satıcısı tarafından müzayede öncesi belirlenir. En yüksek teklifi verenin açık arttırmayı kazanabilmesi için en yüksek teklifin bu fiyata ulaşması ya da geçmesi gerekir. En düşük fiyata ulaşılamaması durumunda hiçbir alıcı saate sahip olamaz ve saat satıcıda kalır.
Kalan süre müzayedenin bitmesine kısa bir zaman kala neden uzuyor?
Bir müzayede sona ermeden kısa bir süre önce yeni bir teklif verilirse, kalan süre 30 saniye uzar. Bu uygulama, başka teklif verilmeyene ve açık artırma bitene kadar devam eder.
Müzayedeye nasıl katılabilirim?
Chrono24'teki bir müzayedeye katılabilmek için bir kullanıcı hesabınızın bulunması ve bu hesaba ait profil bilgilerinizin tamamının doldurulmuş olması gerekir. Buradan ücretsiz kayıt yaptırın.
Müzayede etkinliğinde saat açık arttırmasını kazandım. Şimdi ne olacak?
Tebrikler! Müzayededen sonra toplam tutarı emanet hesabına ödeyeceksiniz ve sonrasında satıcı saati size gönderecek. Ödemeyle ilgili bilgiler müzayededen sonra e-postayla gönderilecektir.
Müzayedeye katılım ücretsiz mi?
Evet, bir saate teklif vermek için ödemeniz gereken bir masraf ya da ücret yoktur. Ancak verdiğiniz tekliflerin bağlayıcı olduğunu lütfen göz önünde bulundurun. Verdiğiniz teklifin müzayede sonunda en yüksek teklif olması durumunda saat size ait olacaktır. Bu durumda toplam miktarı (en yüksek teklif + gönderim masrafı) ödemeniz gerekir.
Chrono24'teki müzayedeler güvenli mi?

Müzayedede kazanılan ürünlerin ödemesi, şimdiye kadar kendisini kanıtlamış bir Chrono24 hizmeti olan Trusted Checkout aracılığıyla yapılır. Toplam miktarı güvenli emanet hesabına yatırdıktan sonra satıcı saati size gönderir. Saat elinize ulaştıktan sonra satıcıya ödeme yapılır.

You can find more information about Trusted Checkout here.

Saatlerin fiyatları neden farklı para birimleri cinsiden gösteriliyor?
Tekliflerinizi sadece satıcının bulunduğu ülkenin para birimi cinsinden verebilirsiniz. Sizin bilgi sahibi olabilmeniz için bu tutar sizin kullandığınız para birimi cinsine çevrilerek de gösterilir.
Tahmini fiyat nedir?
Tahmini fiyat saatin değeriyle ilgili yaptığımız değerlendirmeye göre bir fiyat aralığını temsil edecek şekilde belirlenir.
Bir saatin satıcısıyla nasıl iletişime geçebilirim?
Satıcıya bir mesaj göndermek için müzayede sayfasında "Satıcıyla iletişime geçin" butonuna tıklayın.
Nasıl teklif veririm?
Bir teklif vermek için Chrono24 profilinizin tamamen dolu olması ve oturum açmanız gerekir. Müzayede sayfasında saatin yanındaki aşağı açılan menüden teklifinizi seçebilirsiniz. Bu menüde sadece en düşük fiyatı seçmek zorunda değilsiniz. Dilerseniz daha yüksek bir miktarı da tercih edebilirsiniz.
Sözleşme ortağım kim?
Tüm durumlarda sözleşme ortağınız ilgili satıcıdır.

Chrono24 üzerinden gerçekleştirilen ödeme ve satın alma süreci hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz:

Teklif yurt dışındaki bir ülkedeki satıcıya ait. Nelere dikkat etmeliyim ve hangi masraflar ortaya çıkabilir?
Fiyat satıcı tarafından belirlendiği şekliyle gösterilir. Ancak gümrük masrafları, vergi, gönderim ve sigorta ücretleri gibi ek ödemelerin yapılması gerekebilir.

Tam fiyat ve muhtemel masraflar hakkında bilgi almak için lütfen satıcıyla iletişime geçin. Satıcı size gümrük formalitelerinin kargo şirketi tarafından yerine getirilip getirilemeyeceği hakkında da bilgi verebilir. Ülkenizin uyguladığı gümrük kuralları hakkında bilgi almak için lütfen ilgili gümrük müdürlüğüne başvurun.

Avrupa Birliği sınırları içinde saat satışı gümrüğe tabi değildir. Üçüncü bir ülkeden, örneğin ABD'den Avrupa Birliği'ne yapılan satışlarda fiyata düşük miktarda gümrük vergisi ve katma değer vergisi eklenecektir. Daha fazla bilgi almak için lütfen ilgili gümrük müdürlüğüne başvurun.
Chrono24 listelenen kurumsal satıcıları ne kadar denetliyor?
Chrono24'te satış yapan tüm kurumsal satıcıların kimliği ve ticari ciddiyeti kayıt sırasında denetlenmektedir. Denetleme işlemi sırasında ticaret sicili ve diğer kurumsal satıcıların referansları gibi bilgiler incelenmektedir. Müşteriler tarafından satıcı hakkında paylaşılan yorumlar da değerlendirmenin sürekli bir parçasıdır.
Sorunuz var mı?
Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.