2003'ten beri güvenli lüks saat alım ve satımında öncü
Komplikasyonlara sahip şaheserler

Epos'un mekanik saatleri İsviçre saat işçiliği şaheserleri arasındadır. Üretici bu saatlerde kullandığı kalitesi kanıtlanmış temel mekanizmalarda kendi geliştirdiği ve ürettiği komplikasyonları kullanır. Verso modifikasyonu ya da büyük Ay evresi göstergesine sahip takvimli modeller bu saatlerin olağanüstü örnekleridir.

İskeletleştirilmiş Open Heart

Mekanizmaların ve kadranların iskeletleştirilmesi Epos'u özel kılan bir uygulamadır. Bu saatlerde zarif bir şekilde süslenmiş yüksek kaliteli İsviçre saat mekanizmalarını çalışırken görebilirsiniz. Open Heart modellerinde denge çarkı üzerine denk gelecek şekilde kadranda boşluk bırakılmıştır. Bu sayede mekanizmanın salınımı izlenebilir.

Modası geçmeyen klasik tasarım

Saatlerin tasarımı her döneme uygun zarif klasik çizgiler taşır. Modellerin önemli bir kısmı hem iş hayatında hem de farklı etkinliklerde kullanıma uygundur. Saatlerin çoğu retro tasarımlarıyla geçmiş on yılları hatırlatır. Modeller bu tasarımlarıyla oldukça ilgi görür.

Sportif ve işlevsel

Kronograflar, pilot saatleri ve dalış saatleri Epos'ta sizi bekliyor. Epos'un spor saat koleksiyonu Sportive modern spor saatlerin tüm özelliklerine sahiptir. Oldukça sağlam olan dalış saatleri 500 metreye kadar su geçirmez ve helyum valfiyle donatılmışlardır. Kronograflar 12 saate kadar süre ölçebildikleri için yarış pistlerinde kullanıma uygundur.

Singi Chonge ile özel Chrono24 röportajı
Uygun fiyatlarla sunulan sofistike saatler

Elle modifiye edilmiş uygun fiyatlı özel İsviçre saatleri: Epos'un üretim felsefesi en iyi bu şekilde açıklanabilir. Üreticinin amacı yüksek kaliteli saatler geliştirmek ve bu saatleri komplikasyonlarla donatmaktır. Bu saatler büyük markaların ünlü saatleriyle aynı seviyededir. Epos'un mükemmel fiyat/performans oranına sahip saatleri neredeyse herkes tarafından rahatlıkla satın alınabilir.

Artistry in Watchmaking

Epos saat mekanizmalarını modifiye edip süslemek konusunda uzmanlaşmıştır. Kullanılan saat mekanizmalarının çoğu sanatsal bir şekilde işlenmiştir. Harika bir şekilde süslenmiş ve iskeletleştirilmiş mekanizmalar kadranı örten çizilmeye karşı dayanıklı safir camdan rahatlıkla görülebilir. Epos aynı zamanda bir komplikasyon uzmanıdır. Markanın başyapıtları arasında GMT, takvim ve Ay evresi komplikasyonlara ya da Verso modifikasyonuna sahip saatler bulunur. Epos modellerinde kendini kanıtlamış ve güvenilir ETA ya da Sellita mekanizmalarını kullanır. Epos mekanizmalarının her biri İsviçre saat işçiliğinin mükemmel bir örneğidir.

Epos hakkında

Epos, 1983 yılında ünlü saat uzmanı Peter Hofer tarafından kuruldu. Bu tarihten yaklaşık 20 yıl sonra şirketin yönetimi Chonge-Forster ailesi tarafından devralındı. İsviçre saat endüstrisinin önemli bir parçası olan bu aile, şirketin ürettiği model sayısını arttırarak Epos'u uluslararası bir marka haline getirdi. Epos, saatçilik dünyasında uygun fiyatlarla satışı sunduğu yenilikçi mekanizmalarla çalışan saatleriyle tanınır.

Singi Chonge 2018 yılında Epos Uhren AG'nin yönetimini devraldı. Saat endüstrisi içinde büyüyen Chonge finans ve online marketing alanında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip. Chonge'nin hedefinde saatçilik geleneği ile moderniteyi birleştirecek saatler üretmek ve markayı gençleştirmek bulunuyor.