Erkek Saatleri

Geleneksel erkek saatleri yüksek saatçiliğin zarif ustalık örneklerindendir. Akşam yemeğinde giyeceğiniz takımla mükemmel uyum sağlarlar. Klasik tasarımlı bu modeller Ay evresi ya da dünya saati gibi komplikasyonlara sahiptir. Modeller sade tasarımlı ve çok ince Slimline'dan sportif Vintage Rally kronograflarına kadar uzanmaktadır.

Kadın Saatleri

Bu olağanüstü saatler her kadının bileğine uygun güzel bir aksesuardır. Bu saatleri günlük hayatınızın her bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sofistike Ladies Automatic koleksiyonunda elmaslarla süslenmiş bezeller ve elmas markörler saten kordonla beraber kullanılmaktadır. Classics Index koleksiyonundaki modeller sade ve daha geleneksel bir tasarıma sahiptir.

21. yüzyılın kol saati

Horological Smartwatch gerçekten her şeyi yapabilir. Bluetooth teknolojisini kullanan İsviçre saatçiliğinin bu şaheseri akıllı telefonunuzla bağlantı kurarak günlük etkinliklerinizi ve uykunuzu izler, ikinci bir saat dilimini gösterir ve alarm olarak kullanılabilir. Saat kendini otomatik olarak ayarlar ve bu çok seyahat edenler için ideal bir özelliktir, aynı zamanda yeni e-postalarınızı ya da cevapsız aramaları hafifçe titreyerek size haber verir.

Filmi oynat

Horological Smartwatch

Horological Smartwatch en modern teknolojiyi kullanmaktadır. Erkek ve kadın saati modelleri bulunan Horological Smartwatch'un klasik analog tasarımı hem iş kıyafetinizle hem de günlük kıyafetinizle uyum içindedir. Deri kayışlı altın kaplama saatler oldukça zarif bir tasarıma sahiptir. Akıllı saat aktivite bilgilerinizi kaydettikten sonra iPhone ve Android uyumlu MMT-365 uygulamasına gönderir.

Analog saatinizi akıllandırın

E-Strap bütün analog kol saatlerini bir akıllı saate çevirir ve çok sayıda pratik işlevi modern saat tutkunlarının kullanımına sunar.
İşlevler:
Aktivite izleme
Uyku monitörü
Akıllı uyku alarmları
Hareket alarmı
Dinamik yaşam koçu
Şarj edilebilir pil
Bulut yedekleme ve geri yükleme
Akıllı E-Strap akıllı telefon ya da tablet ile bağlantılı olarak çalışır ve iOS ve Android uyumludur.

E-Strap

Akıllı kordon Horological Smartwatch ile aynı işlevleri sunmaktadır. Açık kahverengi, koyu kahverengi, lacivert ya da siyah deri kayışlar paslanmaz çelik, sarı altın kaplama ya da gül rengi altın kaplama tokayla beraber kullanılmaktadır. Kordonun sahip olduğu güçlü teknoloji bu tokanın içinde gizlidir.

Hassasiyeti ölçmenin yeni yolu

Analytics ile saatinizin hassasiyetini hızlı, kolay ve uygun bir fiyata analiz edebilirsiniz.

Analytics mekanik saatinizin hassasiyetini küçük bir klips yardımıyla ölçmeyi sağlayan yenilikçi bir araçtır. Ölçüm yapmak için sadece saatinize, klipse ve iPhone ya da Android uyumlu SwissConnect Analytics uygulamasına ihtiyacınız vardır. Uygulama, yapılan ölçümü analiz eder ve bulutta depolar. Şirketin felsefesine uygun olarak Analytics erişilebilir bir fiyatla satışa sunulmaktadır.

Analytics, iOS ve Android uyumludur. Desteklenen cihazların listesini burada bulabilirsiniz.

Herkesin erişebileceği lüks saatler

Frédérique Constant, yüksek kaliteli saatleri erişilebilir fiyatlarla üretmektedir. Firmanın hedefi klasik ve kaliteli saatleri mümkün olduğu kadar çok sayıda saatsevere ulaştırmaktır. Çok karmaşık manüfaktür mekanizmalarla çalışan modeller bile diğer markaların modellerine göre çok daha uygun fiyatlıdır. Kusursuz tasarımlar, teknik yenilikler ve kusursuz kalite Frédérique Constant'ın en önemli öncelikleridir.

İsviçre saatçiliğinin yükselen bir yıldızı

Frédérique Constant, 1988 yılında Aletta Stas-Bax ve Peter Stas tarafından kuruldu. Dört yıl sonra ilk altı modellerini tanıttılar. Şirket günümüzde büyük oranda manüfaktür üretim yapmaktadır. Modellerin ilk tasarımından finisaja kadar geçen her adım Frédérique Constant imzasını taşır. Sonsuz takvimli ya da tourbillonlu modeller firmanın manüfaktür mekanizmalarının ulaştığı mükemmelliği göstermektedir.

Kurucular

Aletta Stas-Bax
Detaylara büyük önem veren Aletta Stas-Bax keskin tasarım duygusuyla şirketin üretim felsefesinin bekçisidir. Stas-Bax'ın dedesi Frederique Schreiner'in (1881 – 1969) ismi şirketin isminin ilk kısmını oluşturmaktadır.

Peter Stas
Peter Stas, Frédérique Constant'ın şirket stratejisini belirleyen isimdir. Peter Stas, 1904 yılında kadran üretim atölyesi kurmuş olan Constant Stas'ın torunudur ve dedesinin ismini şirketin isminin ikinci kısmında yaşatmaktadır.

BrandBoutique

Özel saatleri üreticiden doğrudan satın alın

Sorunuz var mı?
Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

+49 721 96693-980

İletişim