Oturum açOturum aç

Oktopus

Bu özgün saat sualtında adını aldığı ahtapot gibi rahattır. Yenilikçi saat kasası yapısı ve yüksek teknolojiyle üretilmiş materyallerin kullanılması saatin su geçirmesini ve korozyona uğramasını engellemektedir. Bazı modellerde gece dalış yapmayı sevener için ay evresi göstergesi de bulunmaktadır.

Spido

Spido koleksiyonu adını fazlasıyla hak etmektedir: Örümcek ağı gibi hafif ve sağlamdır. Bu zarif saatler kayak ya da diğer ekstrem sporlarla ilgilenenler için mükemmel bir refakâtçidir. Titanyum gibi yüksek teknoloji ürünü materyallerin kullanımı ve kasaların iskeletleştirilmesi saatin ağırlığını azaltırken performansını yükseltmiştir.

Mükemmelikte Buluşan Analog ve Dijital Teknolojisi

Linde Werdelin 2002 yılında Danimarkalı iki çocukluk arkadaşı Morten Linde ve Jorn Werdelin tarafından kuruldu.

Amaçları outdoor aktivitelerini daha güvenli hale getirecek güzel saatler üretmekti. Ortaya çıkan sonuç oldukça etkileyiciydi: Mükemmel işlevselliğe sahip etkileyici mekanik saatler.

Güzellik ve Performansı Birleştiren Vizyon

Linde Werdelin şu basit felsefeyi takip eder: Her zaman sınırları zorlamak ve hayatı dolu dolu yaşamak. Saatler dalış ya da kayak yaparken bu felsefeyi hayata geçirebilmeniz için yardımcı oluyorlar.

Amaç estetiğin ve işlevselliğin birlikte sunulmasıdır. Linde Werdelin saat satın aldığınızda sadece sportif bir alete yatırım yapmış olmazsınız. Tüm saatler aynı zamanda birer sanat eseridir.

Teknolojiyi ve Sanatkârlığı Birleştiren Modeller

Saatlerin her biri manüfaktür mekanizmayla çalışır ve usta saat ustalarının elinden çıkmış hassas bir sanat eseridir.

Linde Werdelin yenilikçi materyalleri ve üretim yöntemlerini kullanmaya büyük önem vermektedir: Linde Werdelin, saat kasalarını imal ettiği 3DTP™ karbon kompoziti geliştirmek için 2 yıldan fazla zaman harcamıştır.

Jorn Werdelin ile özel Chrono24 röportajı

Kurucular

Morten Linde
Morten Linde, Linde Werdelin markasının yaratıcı gücüdür. Eşsiz estetik tasarımlara imza atmakta ve her zaman güzelliğiyle ve işlevselliği beğeni toplayacak saatler üretmeyi hedeflemektedir.

Jorn Werdelin
Dalış ve kayak yapmayı çok seven Jorn Werdelin kuyumculuk yapan bir aileden gelmektedir. Bu sayede Linde Werdelin'in teknik spor saatlerinin geliştirilmesi için mükemmel bir deneyime sahip olmuştur.

BrandBoutique

Özel saatleri üreticiden doğrudan satın alın