Manuel kurmalı saatler

Düz, net çizgiler, hassas çalışma - NOMOS Glashütte'de üretilen saatleri karakterize eden özelliklerdir. Yeni enerji ihtiyacı ancak 40 saatten fazla süren sürekli çalışmanın sonunda söz konusu olur. Tangente, manuel kurmalı saatler arasında bir klasiktir ve markanın ikonu olma özelliğine sahiptir. Koleksiyonu tanımlayan kavisli Orion modelinin daha büyük ve küçük, daha aydınlık ve karanlık örnekleri, hatta Metro serisindeki gibi güç göstergesine sahip olan ve olmayan modelleri mevcuttur.

Otomatik saatler

NOMOS Glashütte'nin otomatik saatleri daima çalışır, çalışır ve çalışırlar, çünkü kendilerini kurabilirler - bileğinizin küçük bir hareketi dahi buna yeterli olur. Maritime Ahoi ile 200 metre dalış yapabilirsiniz, kurma tepesi ve zemin güvenli bir şekilde vidalanmıştır. Zürich Weltzeit, bir saat içinde 24 saat dilimini birleştirir, bu yüzden gerçek bir kozmopolittir.

Marka

NOMOS Glashütte, dünya genelinde sahibi tarafından yönetilen birkaç saat markasından biridir - markanın evi geleneksel mekanik saat üretim merkezi olan Almanya'daki Glashütte kentinde bulunmaktadır. Dahası, saatin mekanizmasından aksesuarlarına kadar hemen hemen her parça, yüzde 95'e varan bir üretim oranı ile yerel olarak üretilir. NOMOS Glashütte atılımını 2014 yılında şirket içi ürün yelpazesi ve NOMOS-Swing-Sistemi ile gerçekleştirdi: bu teknik sansasyon - NOMOS Glashütte o zamandan bu yana kendi düzenleyici sistemini üretmektedir - tedarikçiye karşı bağımsızlık beyanını temsil etmekte ve böylece yeni bir dönemin başlangıcını işaret etmektedir. Marka sürekli yenilik için çalışmaktadır ve bugün Almanya'daki en büyük mekanik saat üreticisi konumundadır.

Glashütte'den tüm dünyaya

Dünyanın neresinde NOMOS saatleri varsa, bu orada bir uzman bayimizin olduğunu gösteririr.

Uzman bayi arama
Düzen

Berlin'de tasarlanan Glashütte'de elde üretilen NOMOS Glashütte'nin tüm saatleri aynı zamanda gerçek bir Berlinlidir: trend, sade, eğlenceli. Sayısız yaratıcı beyin, mükemmel saat formuna erişmek gece gündüz çalışır. NOMOS Glashütte, üretimini Deutscher Werkbund'un kriterlerine göre gerçekleştirir, netlik ve tasarımın en özsel olana indirgenmesi ilk önce gelir.

Saat klasiği

Tangente bugüne kadar NOMOS saatlerinin en önde geleni olmuş, 25 yıl içinde bir klasikten tasarım ikonuna evrilmiştir. Önde gelen saatler arasında Orion, Ludwig ve dörtgen Tetra da yer alır. Bugüne kadar farklı boyutlarda ve renklerde, otomatik ve manuel mekanizmalı sevilen versiyonlar üretilmiştir. Marka günümüzde 13 ayrı model serisi üretmektedir.

BrandBoutique

Özel saatleri üreticiden doğrudan satın alın

Sorunuz var mı?
Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

+49 721 96693-980

İletişim