Neden Chrono24? Oturum aç
1919 Koleksiyonu

Bu seri estetiğiyle ünlü yapı okulu Bauhaus'un kuruluş yılını anmaktadır. Kasaya entegre edilmiş iskeletleştirilmiş çerçeve kulakları saatlerin karakteristik bir özelliğidir. 1919 Datetimer Eternity Brown Alligator Leather modeli klasik zarif tasarımıyla Alman tasarım ödülü German Design Award 2017'yi kazanmıştır.

Motor sporu teknolojisi

Porsche Design modelleri bir saatten daha fazlasıdır. Bu saatler en modern teknolojiyi kullanan, hassasiyet ölçmeyi sağlayan aletlerdir. Porsche Design yüksek kalitede saatler üretmek için Porsche Motorsport ile beraber çalışır. Bu işbirliği yarış sporlarındaki yenilikçi teknolojinin saatlerde de yer almasıyla en iyi materyali kullanarak en hassas sonuçları elde etmeyi sağlar. Böylece ortaya birinci sınıf saatler ortaya çıkmış olur.

İsviçre'de üretilen Avusturya tasarımı

Saatlerinin tasarımı şirketi kuran ve ona ismini veren Profesör Ferdinand Alexander Porsche'nin izini takip eden Avusturya'nın Zell am See kentinde bulunan F. A. Porsche tasarım stüdyosunda yapılır. Ürün geliştirme ve üretim İsviçre'nin Solothurn kentinde yapılmaktadır. Porsche Design Timepieces AG'nin yorulmak bilmeyen mühendisleri öncülük ruhlarıyla sıra dışı saatler üretmek için yeni yollar aramaktadırlar.

Saat endüstrisinin öncüsü

Porsche Design eşsiz tasarımları ve kullandığı yeni teknolojilerle saatçilikte devrim yaratmaktadır. Işık yansımalarını azaltmak için 1960'lı yılların sonunda yarış otomobillerinde mat siyah panolar kullanılmaya başlandı. Prof. F. A. Porsche bundan ilham alarak dünyanın mat siyah renkteki ilk kol saatini tasarladı. 8 yıl sonra da tamamen titanyumdan imal edilmiş ilk kronograf tanıtıldı.

Şirketin kurucusu

Prof. F. A. Porsche, Porsche Design'ı 1972 yılında kurdu. Efsanevi Porsche 911'e ait olan tasarımları yüksek teknolojiyi öncü tasarımlarla buluşturmaktadır. Onun tasarımı mükemmel mühendislikle birleştirme çabası markanın felsefesini günümüzde de belirleyicisidir. Porsche Design'ın lüks saatleri 40 yılı aşkın süredir motor sporlarından ilham almaktadır.

BrandBoutique

Özel saatleri üreticiden doğrudan satın alın