Oturum aç
Monobloc Actuator Koleksiyonu

Monobloc Actuator kronograf işlevinde bir devrim yaratmıştır: Kronografta iki düğme yerine Porsche 911 RSR modelinden esinlenilmiş ve kasaya entegre edilmiş sallanan bir anahtar kullanılır. İki saat dilimini aynı anda gösterme özelliği sayesinde saat, farklı saat dilimlerinde yer alan kentler arasında sık sık seyahat edenler için ideal bir model haline gelir.

1919 Koleksiyonu

İşlevsellik, zarafet ve minimalizm 1919 koleksiyonunun karakteristik özellikleridir. Üstünde Arap rakamları yer alan büyük ve koyu renkteki kadranlar temel işleve odaklanmıştır. Çerçeve kulaklarındaki kesikler ve saate kesintisiz olarak sağlanan bağlantı serinin temel tasarım öğelerindendir.

Porsche DNA'sını taşıyan saatler

911, bu sayı 1963 yılından bu yana heyecan uyandıragelmiş ve başka hiç bir spor arabanın yaratamadığı etkiyi yaratmıştır. Profesör Ferdinand Alexander Porsche 911 ile günümüze kadar etkisini sürdürmüş olan bir spor otomobil efsanesi yaratmıştır. Model, tasarımın ve işlevin mükemmel birleşimini sunar. Bu felsefe Porsche Design Timepieces için de geçerlidir. Her bir model Porsche'nin karakteristik DNA'sını taşır.

Tekniğin ve tasarımın uyumu

Porsche Design Timepieces hassas ölçüm araçları olmanın yanı sıra otomobil üretiminde kullanılan teknolojiyi İsviçre saatçilik sanatıyla bir araya getiren yenilikçi ürünlerdir. Tasarımcılar ve saat ustaları en yüksek hassasiyeti, işlevselliği ve performansı yakalamak için sürekli çalışıp, karakteristik özellikler taşıyan ve harika işlevselliğe sahip nefes kesici saatler yaratırlar.

Minimalist tasarım, devrim yaratan teknik

Chronograph I modeli Prof. F. A. Porsche tarafından Porsche Design için tasarlanan ilk saattir. Model sade göstergeleri ve tamamen mat siyah görünümüyle saat yapımında devrim yaratmıştır. Porsche 911 gibi Chronograph I de bir tasarım klasiğidir. Porsche Design saat imalatında titanyum kullanan ilk saat üreticisidir. Saatler oldukça dayanıklı ve sağlamdır.

Hareket halindeki zaman ve dünya

Porsche Design mevcut durumu her zaman sorgulayarak sıra dışı işlevlere sahip yeni saatler yaratır. Alarm ve dünya saati işlevlerine sahip sık sık seyahat edenler için tasarlanmış saatler bunun en güzel örneklerindedir. Sadece bir düğmeye basarak saatinizi dünyanın başka bir kentindeki zamanı gösterecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Kurucu

Prof. F. A. Porsche, Porsche Design firmasını 1972 yılında kurdu. Porsche'nin yarattığı koleksiyonlar temellerini spor otomobillerden alan kusursuz çizgilere sahiptir. Efsanevi Porsche 911'de de olduğu gibi her bir tasarımda en azdan en çoğu elde etmek felsefesi uyarınca işlevi optimize edip tasarımı temel özelliklerle sınırlamak hedeflenmiştir.