İrtibat: Chrono24'a mesajınız

Ödemeniz için teşekkür ederiz! Ödemeniz elimize ulaştığında sizi bilgilendireceğiz. Ödeme yapmanızı talep eden bir bildirim almanız durumunda lütfen bu bildirimi dikkate almayın. Bu bildirimler ödemenin elimize ulaştığı onaylanana kadar otomatik olarak oluşturulmakta ve gönderilmektedir.

Banka havalesiyle yapılan ödeme işleminin 2-3 gün sürdüğünü lütfen göz önünde bulundurun.

Saatinizi 6 ay içinde satamazsanız ödemiş olduğunuz ilan ücreti iade edilir. İade koşulları ilanınızın 6 ay boyunca kesintisiz olarak Chrono24'te online olması, satılmamış olması ve saatin size ait olmaya devam etmesidir.

Saati başka bir yerde satmanız durumunda bireysel satıcılar için geçerli Genel İşlem Şartları (GİŞ) uyarınca para iadesinin mümkün olmadığını lütfen dikkate alınız. Tüm önemli bilgileri "Saatlerin Chrono24'te bireysel satışı" başlığı altında S.S.S. içinde bulabilirsiniz.

Chrono24 saat fiyatı önerisinde bulunmamaktadır. Chrono24'te arama yaparak benzer saatlerin fiyatının ne kadar olduğunu araştırabilirsiniz. Saatinizin tam değerini öğrenmek için güvendiğiniz bir saat satıcısına başvurabilirsiniz.

Chrono24'te saatinizi nasıl satabileceğinize dair bilgileri burada bulabilirsiniz: Daha fazla bilgi

Saat satın almak için teklif sayfasındaki yeşil "Satın al" butonuna basın ve yönlendirmeleri takip edin. Siparişinizle ilgili diğer adımları size e-postayla bildireceğiz.

Satıcı sizinle 5 gün içinde iletişim kurmazsa, satıcıyı telefonla aramayı deneyebilirsiniz. Telefon numarasını teklif sayfasında "Satıcı"bölümü altında bulabilirsiniz.

Satıcı ürünün özellikleri, teslim süresi ve teslimat içeriğiyle ilgili tüm sorularınız yanıtlamaktan memnun olacaktır. Satıcıya soru sormak için "Satıcıyla iletişime geçin" butonuna tıkladıktan sonra mesajınızı gönderebilirsiniz. Satıcıların önemli bir kısmına telefonla ulaşmanız mümkündür. Satıcıların telefon numaraları teklif sayfasında "Satıcı" bölümünde yer almaktadır.

Chrono24 hakkında en sık sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Doldurulması zorunlu alan

Sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

Tel.: +49 721 96693-0
Faks: +49 721 96693-990

Chrono24 GmbH
Haid-und-Neu-Str. 18
D-76131 Karlsruhe
Almanya

Dennis Fischer,
Director Customer Relations

Sorunuz var mı?
Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

+1 646-887-3560

İletişim

?