Atla
145.000 memnun kullanıcı bizi 5 yıldız üzerinden 4,8 ile değerlendirdi
Chrono24 - Türkiye
Oturum açın ya da kaydolun

Watch Collection

Saat koleksiyonunuzun değer değişimini sürekli takip edin

Saat koleksiyonunuzu online olarak saklamaya başlayın

Watch Collection sayesinde saatlerinizi her zaman yanınızda taşır ve en sevdiğiniz modellerin değer değişimini bir bakışta takip edebilirsiniz. Bir koleksiyoncu daha başka ne isteyebilir ki?

 • Saat koleksiyonunuzu online olarak yönetin
 • Yeni saatlerinizi kolayca ekleyin
 • Faydalı bilgileri ekleyin ve resimler yükleyin
 • Saatlerinizin güncel piyasa değerini öğrenin
 • Saatlerin geçmişteki ve gelecekteki değer gelişimini izleyin
0:40

Saatleriniz her yerde yanınızda olsun

Saat koleksiyonunuzun yepyeni özelliğini deneyimleyin: Online, her zaman ve her yerde akıllı telefonunuzla elinizin altında. Böylece ilginç saatleri takip edebilir, saatin değerini belirleyebilir ve Watch Collection'a istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman ekleme yapabilirsiniz.

Değer değişimini takip edin

Saatinizin güncel değerini öğrenin ve kendi saatinizin veya diğer ilgi çekici saatlerin değer değişimini takip edin. Dünyada benzeri olmayan veri tabanımızı sürekli genişletiyoruz. Her gün tüm tahmini değerleri yeniden hesaplıyoruz. Değeri önceden hesaplanmamış ender bir modeli online koleksiyonunuza ekleyerek Watch Collection'u geliştirmemize de katkı sağlamış olursunuz.

Saat koleksiyonu oluşturun, avantajlardan yararlanın

 • Koleksiyonu kişiselleştirin

  Kendi çektiğiniz resimleri yükleyerek ve her saatle ilgili kişisel notlarınızı ve istediğiniz bilgileri kaydederek Watch Collection'ınızı kişiselleştirebilirsiniz.
 • Koleksiyonu otomatikleştirin

  Chrono24'te bir saat satın aldığınızda bu saat otomatik olarak Watch Collection'a eklenir.

Watch Scanner

Fotoğraf çekerek saat koleksiyonunuzu oluşturun

Şimdi Chrono24 uygulamasını indirin ve Watch Scanner'ı kullanarak saatlerinizi Watch Collection'a ekleyin. İster bileğinizdeki saatin isterseniz de bir yerde görüp beğendiğiniz bir saatin fotoğrafını çekip koleksiyonunuzun parçası olarak ya da sadece fiyat değişimini takip etmek amacıyla Watch Collection'ınıza ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı yükleyin ve deneyin:

Sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

Watch Collection'da saat koleksiyonunuzu çevrimiçi olarak yönetebilir ve güncelleyebilirsiniz. Saatleri kolayca buraya ekleyin, istediğiniz kadar veri depolayın ve saatlerinize ait resimler yükleyin. Saatlerinizin geçmişteki değer değişimini takip edebilir ve gelecekteki performanslarını izleyebilirsiniz. Ayrıca Watch Collection'ı yalnızca kendi koleksiyonunuzu takip için değil, ilginizi çeken ancak henüz sahip olmadığınız saatleri takip etmek için de kullanabilirsiniz.
Hayır, ilginizi çeken ve değer değişimini takip etmek istediğiniz saatleri de buraya ekleyebilirsiniz. Referans numarası ya da marka, model ve saat durumunu girerek arama yapın ve "Bu saate sahip değilim" seçeneğini işaretleyin.

Daha fazla bilgi
Yükleyebileceğiniz saat sayısı sınırı bulunmamaktadır.
Chrono24 aracılığıyla bir saat satın alındığında, bu saatinizin değer değişimini kolayca takip edebilmeniz için saat koleksiyonunuza eklenir.
Watch Collection'ınızda hem toplam saat koleksiyonunuzun hem de her bir saatinizin değer tahminini ve değişimini görebilirsiniz.
Değer tahminleri günlük aralıklarla yeniden hesaplanır. Ancak dalgalanmalar günlük olarak değil de daha uzun sürelerde görünür.
Evet, her bir saat için o saate ait resimler ve bilgi notları ekleyebilirsiniz.
Evet, kendi saat koleksiyonunuzun eksiksiz biçimde yer alması için tüm saatleri Watch Collection'ınıza ekleyebilirsiniz. Ancak maalesef nadir saatler için elimizde ya çok az bilgi bulunmakta ya da hiçbir bilgiye sahip olamamaktayız. Yine de saatiniz daha çok ilgi çekmeye başladıkça ve yeni bilgiler ulaşılabilir oldukça bu bilgileri otomatik olarak Watch Collection'ınızda göstereceğiz.