Oturum aç

Watch Collection

Saat koleksiyonunuzu ekleyin ve saatlerinizin değer değişimini takip edin.

Watch Collection ile tanışın

Bu videoda Chrono24 Watch Collection'da sizi nelerin beklediğini kısaca göstermek istiyoruz. Kişisel Watch Collection alanınızda saat koleksiyonunuzu online düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Saatlerinizi ve bu saatlere ait bilgileri ekleyin, resimlerinizi yükleyin. Yatırım olarak satın aldığınız ya da sadece sevdiğiniz için sahip olduğunuz saatlerin geçmişteki ve gelecekteki fiyat değişimini takip edin.

Tüm koleksiyonunuz bir yerde

Chrono24'te size özel Watch Collection özelliğini kullanmaya başlayın. Saatlerinizi ekleyin ve koleksiyonunuzun yepyeni bir yönünü online olarak keşfedin. Watch Collection ile koleksiyonunuzu ister evde ister yolda inceleyebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca sadece size ait olan saatleri yönetmekle kalmaz, henüz sahip olmadığınız ama ilgilendiğiniz saatleri de takip edebilirsiniz.

Sayılarla saatleriniz

Bir saat tutkunu olarak koleksiyon parçası ya da yatırım aracı fark etmeksizin saatinizin değerini Watch Collection ile hızlıca ve kolayca öğrenebilir ve saatinizin değer değişimlerini takip edebilirsiniz. Kullandığımız eşsiz veri bankamız sayesinde her gün sistemimizde kayıtlı her saatin değerini yeniden hesaplıyoruz. Bununla birlikte fiyat değişim trendleri uzun vadede değişiklik göstermektedir. Veri bankamızı yeni saat modelleriyle sürekli olarak büyütüyoruz. Veri bankamızın henüz değer bilgisi sunmadığı ender bulunan saatleri de Watch Collection'a ekleyebilirsiniz. Böylece bu hizmetin gelişmesine de katkı sunmuş olursunuz.

Watch Collection'un sunduğu diğer işlevler

Kişiselleştir

Kendi resimlerinizle Watch Collection'unuzu kişiselleştirin. Çektiğiniz resimleri kolayca yükleyip kaydedebilirsiniz. Ayrıca her saat için sadece kendinizin görebileceği notlar da oluşturabilirsiniz.


Saat koleksiyonunuzu arkadaşlarınızla paylaşın

Koleksiyonunuzu değişik sosyal medya kanallarında, Facebook'ta veya e-postayla arkadaşlarınızla ya da tanıdıklarınızla paylaşabilirsiniz.

Saat ekleyin ve değerini öğrenin

Saatinizin referans numarasını yazın. Referans numarasını bulamıyorsanız alternatif olarak marka, model ya da saatinizin diğer özelliklerini de yazabilirsiniz.

Referans numarasını burada bulabilirsiniz:
Kadranda
Belgelerde
Kasa arka yüzünde
Kasa bağlantı noktasında

Sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

Watch Collection nedir?
Watch Collection'da saat koleksiyonunuzu çevrimiçi olarak yönetebilir ve güncelleyebilirsiniz. Saatleri kolayca buraya ekleyin, istediğiniz kadar veri depolayın ve saatlerinize ait resimler yükleyin. Saatlerinizin değerinin tarihsel performansını takip edebilir ve gelecekteki performanslarını izleyebilirsiniz. Ayrıca Watch Collection'ı yalnızca kendi koleksiyonunuzu takip için değil, ilginizi çeken ancak henüz sahip olmadığınız saatleri takip etmek için de kullanabilirsiniz.
Watch Collection'ıma eklemek istediğim saatler bana ait olmalı mı?
Hayır, ilginizi çeken ve değer değişimini takip etmek istediğiniz saatleri de ekleyebilirsiniz. Referans numarası ya da marka, model ve saat durumunu girerek arama yapın ve "Bu saate sahip değilim" seçeneğini işaretleyin.
Watch Collection'ıma kaç adet saat ekleyebilirim?
Yükleyebileceğiniz saat sayısı sınırı bulunmamaktadır.
Watch Collection'ımda neden eklemediğim bir saat bulunuyor?
Chrono24 aracılığıyla satın alındığında, bu saatinizin değer değişimini kolayca takip edebilmeniz için saat koleksiyonunuza eklenir.
Watch Collection'ımda hangi değer tahminlerini görüyorum?
Watch Collection'ınızda hem toplam saat koleksiyonunuzun hem de her bir saatinizin değer tahminini ve değişimini görebilirsiniz.
Değer tahminleri hangi zaman aralıklarıyla yeniden hesaplanıyor?
Değer tahminleri günlük aralıklarla yeniden hesaplanır. Ancak dalgalanmalar günlük olarak değil de daha uzun sürelerde görünür.
Başka kullanıcılar benim Watch Collection'ımı görebilir mi?
Hayır, yalnızca Watch Collection'ınızı aktif olarak paylaşıma açtığınız kullanıcılar koleksiyonunuzu görebilirler.
Watch Collection'a kişisel bilgilerimi ekleyebilir miyim?
Evet, her bir saat için o saate ait resimler ve bilgi notları ekleyebilirsiniz.
Nadir saatleri de ekleyebilir miyim?
Evet, kendi saat koleksiyonunuzun eksiksiz biçimde yer alması için tüm saatleri Watch Collection'ınıza ekleyebilirsiniz. Ancak maalesef nadir saatler için elimizde ya çok az bilgi bulunuyor ya da hiçbir bilgiye sahip olamıyoruz. Yine de saatiniz daha çok ilgi çekmeye başladıkça ve yeni bilgilere ulaşılabilir oldukça bu bilgileri otomatik olarak Watch Collection'ınızda göstereceğiz.

Diğer Sorular ve Cevaplar