Watch Collection

Saat koleksiyonunuzu online olarak saklamaya başlayın

Şimdi başlayın

Tüm saatler tek bir yerde

Watch Collection ile ister kendi saatleriniz ister takip ettiğiniz saatler olsun tüm favori saatleriniz bir arada ve online olarak akıllı telefonunuzla her yerde parmaklarınızın ucunda. Koleksiyonunuzu istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman inceleyin ve kendi resimlerinizle koleksiyonunuza kişisel bir dokunuş katın.

Fiyat değişimi her zaman gözünüzün önünde

Saat koleksiyonunuzun mevcut piyasa değerini öğrenin, değer gelişimini izleyin ve zaman içinde kendi saatlerinizin kâr veya zararını takip edin.

İdeal zamanda saat alın ve satın

Zamanlama her şeydir: Saatlerinizi en iyi fiyata satmak veya koleksiyonunuzu yeni saatlerle genişletmek için mükemmel zamanı belirlemek için dünyada başka bir benzeri olmayan verilerimizi kullanın.

Watch Scanner

Fotoğraf çekerek saat koleksiyonunuzu oluşturun

Şimdi Chrono24 uygulamasını indirin ve Watch Scanner'ı kullanarak saatlerinizi Watch Collection'a ekleyin. İster bileğinizdeki saatin isterseniz de bir yerde görüp beğendiğiniz bir saatin fotoğrafını çekip koleksiyonunuzun parçası olarak ya da sadece fiyat değişimini takip etmek amacıyla Watch Collection'ınıza ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı yükleyin ve deneyin:

Sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

Watch Collection'da saat koleksiyonunuzu çevrimiçi olarak yönetebilir ve güncelleyebilirsiniz. Saatleri kolayca buraya ekleyin, istediğiniz kadar veri depolayın ve saatlerinize ait resimler yükleyin. Saatlerinizin geçmişteki değer değişimini takip edebilir ve gelecekteki performanslarını izleyebilirsiniz. Ayrıca Watch Collection'ı yalnızca kendi koleksiyonunuzu takip için değil, ilginizi çeken ancak henüz sahip olmadığınız saatleri takip etmek için de kullanabilirsiniz.
Hayır, ilginizi çeken ve değer değişimini takip etmek istediğiniz saatleri de buraya ekleyebilirsiniz. Referans numarası ya da marka, model ve saat durumunu girerek arama yapın ve "Bu saate sahip değilim" seçeneğini işaretleyin.

Daha fazla bilgi
Yükleyebileceğiniz saat sayısı sınırı bulunmamaktadır.
Chrono24 aracılığıyla bir saat satın alındığında, bu saatinizin değer değişimini kolayca takip edebilmeniz için saat koleksiyonunuza eklenir.
Watch Collection'ınızda hem toplam saat koleksiyonunuzun hem de her bir saatinizin değer tahminini ve değişimini görebilirsiniz.
Değer tahminleri günlük aralıklarla yeniden hesaplanır. Ancak dalgalanmalar günlük olarak değil de daha uzun sürelerde görünür.
Evet, her bir saat için o saate ait resimler ve bilgi notları ekleyebilirsiniz.
Evet, kendi saat koleksiyonunuzun eksiksiz biçimde yer alması için tüm saatleri Watch Collection'ınıza ekleyebilirsiniz. Ancak maalesef nadir saatler için elimizde ya çok az bilgi bulunmakta ya da hiçbir bilgiye sahip olamamaktayız. Yine de saatiniz daha çok ilgi çekmeye başladıkça ve yeni bilgiler ulaşılabilir oldukça bu bilgileri otomatik olarak Watch Collection'ınızda göstereceğiz.