Her ay başarıyla saatlerini satan 1.500 bireysel satıcı.
Siz de saatinizi Chrono24'te satın!

Aksesuar satışı yap
 • Düşük ilan ücreti
 • %90 satış oranı
 • Ücretsiz emanet hizmeti
Düşük ilan ücreti
%90 satış oranı
Ücretsiz emanet hizmeti

Neden Chrono24 üzerinden satış yapmalıyım?

 • Lüks saatlerin lider pazar yeri

  Lüks saatlerin lider pazar yeri

  Chrono24 lüks saatler alanında uzmanlaşmıştır ve saatinizi profesyonel alıcıların beğenisine sunar. Bu sayede en yüksek satış fiyatına ulaşabilirsiniz.

 • Her gün 350.000 potansiyel alıcı

  Her gün 350.000 potansiyel alıcı

  İlanınız 90'dan fazla ülkedeki saat tutkunlarına ulaşır. Bu sayede 10 saatten 9'u için hızlı bir şekilde ciddi bir alıcı bulunmaktadır.

 • Güvenli ödeme süreci

  Güvenli ödeme süreci

  Tüm para transferi işlemleri bizim tarafımızdan takip edilmektedir ve satılan saatin ücreti kullandığınız para birimi cinsinden hesabınıza yatırılır.

Hızlı ve kolay bir şekilde satın

 • 1. İlan ekleyin

  1. İlan ekleyin

 • 2. Talepleri toplayın

  2. Talepleri toplayın

 • 3. Saatinizi satın

  3. Saatinizi satın

Emanet hizmeti sayesinde saatinizi güven içinde başarıyla satın

Saat satışı yapanların %60'ından fazlası Chrono24 aracılığıyla sağlanan emanet hizmetini kullanmaktadır. Bu yöntemi kullanan satıcılar sattıkları saatleri alıcı güvenli bir emanet hesabına ödeme yaptıktan sonra gönderir. Emanet hizmeti sizin için ücretsizdir. Bu hizmet sayesinde potansiyel alıcılarınızın size olan güvenini arttırarak satış şansınızı yükseltirsiniz!

Buraya tıklayarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu şekilde Chrono24'te ilanınızı sadece 4 adımda oluşturabilirsiniz

Bireysel satıcıların deneyimleri

 • Chrono24 üzerinden 2 saat sattım ve çok memnunum. Özellikle emanet hizmeti bana ve müşterilerime büyük bir güvence sağlayarak satış yapılmasını kolaylaştırıyor.
  Joannis, Almanya
 • 2012 yılından beri Chrono24 üzerinden saat satıyorum. Dünyanın her yerinden saatseverler Chrono24'te saat aradığı için hızlıca ve kolayca güvenilir bir alıcı bulabiliyorum.
  Ype, Hollanda
 • İlan oluşturmak kolay ve hızlı. Chrono24 sayesinde çok uğraşmadan dünyanın her yerindeki alıcılara ulaşabiliyorum.
  Jean-Marc, Fransa
 • Chrono24 üzerinden birkaç başarılı saat satışı yaptım. Emanet hizmeti hem satıcı hem de alıcı için güven sağlayan bir uygulama.
  Robert, Almanya
 • Tüm dünyadan alıcılar bulunması nedeniyle Chrono24'te saatlerimi hızlı bir şekilde satabiliyorum. Saatlerin satış fiyatından oldukça memnunum.
  Dirk, Almanya
 • Chrono24'te saatlerimi en uygun fiyatla satabiliyorum. Tüm dünyadan müşterilere ulaşabilmek ve sunulan destek hizmeti Chrono24'ü saat satışı için ideal bir platformu haline getiriyor.
  Mark, ABD

Başka bir sorunuz var mı?

Nasıl saat ilanı verebilirim?
Size sunduğumuz form sayesinde birkaç adımda ilanınızı oluşturabilirsiniz:
 1. Saatiniz hakkında detaylı bilgi verin. Saatiniz hakkında ne kadar detaylı bilgi verirseniz ilanınız o kadar fazla potansiyel alıcının ilgisini çeker.
 2. İlanınıza 4 adede kadar resim eklemeniz mümkündür. Kameranız kullanıma hazır olmalıdır. İlan ekleme işlemi sırasında bizim tarafımızdan belirlenmiş 2 saat ayarı görülecek şekilde saatinizin resmini çekmenizi ve bu resimleri saatin size ait olduğunu kanıtlayan güvenlik resimleri olarak yüklemenizi talep edeceğiz. Bu resimler ilanınızda da yer alacaktır.
 3. Kişisel bilgilerinizi ekleyin.
 4. Son adımda paylaştığınız bilgileri bir kez daha kontrol edin ve ilan ücretini ödeyin.
İlan ücreti ne kadardır ve ne gibi ödeme türleri bulunmaktadır?
Bireysel saat ilanları için ilanda belirtilen satış fiyatı üzerinden % 4,5 komisyon almaktayız. Satış fiyatından bağımsız olarak her ilan için en az 5,00 EUR ve en çok 299,00 EUR ilan ücreti ödenir. Saatiniz 6 ay içinde satılmazsa, ödediğiniz komisyonun tamamı size iade edilecektir. İlan ücretini Paypal, kredi kartı ya da havaleyle (EFT) ile ödeyebilirsiniz. Güncelleme 10/2015.
Para iade garantisi tam olarak nasıl çalışır?
Saatinizi 6 ay içinde satamazsanız, bizden ilan ücretini geri alırsınız. Bunun koşulları, saatinizin 6 ay boyunca Chrono24'te online olması, satılmamış olması ve halen size ait olması dahildir. Bunun için 6 ay sonra erdikten sonra, 4 hata içinde saatin halen sizde olduğunu kanıtlamanız gerekmektedir.
Referans numarası nedir?
Referans numarası saatinizin modelini veya model çeşidini belirtmektedir ve birden çok rakam ya da harften oluşabilir. Bazı üreticilerde referans numarası saat kasasının arka kısmında, (kasa numarasıyla karıştırılmamalıdır), bandın kola dayandığı yerde ve ender olarak da kadrana işlenmiş şekilde bulunur. Her koşulda referans numarası saatinizin belgelerinde veya faturada bulunabilir halde olmalıdır.Referans numarasını bulamadığınız takdirde kadrandaki üreticinin adını İnternet›te arayın ve resimleri saatinizle karşılaştırın. Bu kısa araştırma size birçok durumda yardımcı olacaktır.

+1 646-887-3560

S.S.S

Sorunuz var mı?
Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

+1 646-887-3560

İletişim

?