Neden Chrono24? Oturum aç

Her ay başarıyla saatlerini satan 1.500 bireysel satıcı.
Siz de saatinizi Chrono24'te satın!

Aksesuar satışı yap
 • Düşük satış komisyonu
 • %90 satış oranı
 • Ücretsiz emanet hizmeti
Düşük satış komisyonu
%90 satış oranı
Ücretsiz emanet hizmeti

Neden Chrono24 üzerinden satış yapmalıyım?

 • Lüks saatlerin lider pazar yeri

  Lüks saatlerin lider pazar yeri

  Chrono24 lüks saatler alanında uzmanlaşmıştır ve saatinizi profesyonel alıcıların beğenisine sunar. Bu sayede en yüksek satış fiyatına ulaşabilirsiniz.

 • Her ay 7 milyon potansiyel alıcı

  Her ay 7 milyon potansiyel alıcı

  İlanınız 90'dan fazla ülkedeki saat tutkunlarına ulaşır. Bu sayede 10 saatten 9'u için hızlı bir şekilde ciddi bir alıcı bulunmaktadır.

 • Güvenli ödeme süreci

  Güvenli ödeme süreci

  Tüm para transferi işlemleri bizim tarafımızdan takip edilmektedir ve satılan saatin ücreti kullandığınız para birimi cinsinden hesabınıza yatırılır.

Chrono24'te satış nasıl gerçekleşir?

 • Ürününüzü Chrono24'te bağlayıcı olarak satarsınız
  Ürününüzü Chrono24'te bağlayıcı olarak satarsınız

 • Alıcı satış fiyatını güvenli emanet hesabına öder
  Alıcı satış fiyatını güvenli emanet hesabına öder

 • Ürünü alıcıya sigortalanmış olarak gönderirsiniz
  Ürünü alıcıya sigortalanmış olarak gönderirsiniz

 • Ürün yerine ulaştığında paranız hesabınıza ödenir
  Ürün yerine ulaştığında paranız hesabınıza ödenir

Emanet hizmeti sayesinde saatinizi güven içinde başarıyla satın

Saat satışı yapanların %60'ından fazlası Chrono24 aracılığıyla sağlanan emanet hizmetini kullanmaktadır. Bu yöntemi kullanan satıcılar sattıkları saatleri alıcı güvenli bir emanet hesabına ödeme yaptıktan sonra gönderir. Emanet hizmeti sizin için ücretsizdir. Bu hizmet sayesinde potansiyel alıcılarınızın size olan güvenini arttırarak satış şansınızı yükseltirsiniz!

Buraya tıklayarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bireysel satıcıların deneyimleri

 • Chrono24 üzerinden 2 saat sattım ve çok memnunum. Özellikle emanet hizmeti bana ve müşterilerime büyük bir güvence sağlayarak satış yapılmasını kolaylaştırıyor.
  Joannis, Almanya
 • 2012 yılından beri Chrono24 üzerinden saat satıyorum. Dünyanın her yerinden saatseverler Chrono24'te saat aradığı için hızlıca ve kolayca güvenilir bir alıcı bulabiliyorum.
  Ype, Hollanda
 • İlan oluşturmak kolay ve hızlı. Chrono24 sayesinde çok uğraşmadan dünyanın her yerindeki alıcılara ulaşabiliyorum.
  Jean-Marc, Fransa
 • Chrono24 üzerinden birkaç başarılı saat satışı yaptım. Emanet hizmeti hem satıcı hem de alıcı için güven sağlayan bir uygulama.
  Robert, Almanya
 • Tüm dünyadan alıcılar bulunması nedeniyle Chrono24'te saatlerimi hızlı bir şekilde satabiliyorum. Saatlerin satış fiyatından oldukça memnunum.
  Dirk, Almanya
 • Chrono24'te saatlerimi en uygun fiyatla satabiliyorum. Tüm dünyadan müşterilere ulaşabilmek ve sunulan destek hizmeti Chrono24'ü saat satışı için ideal bir platformu haline getiriyor.
  Mark, ABD

Başka bir sorunuz var mı?

Nasıl saat ilanı verebilirim?
Size sunduğumuz form sayesinde birkaç adımda ilanınızı oluşturabilirsiniz:
 1. Saatiniz hakkında detaylı bilgi verin. Saatiniz hakkında ne kadar detaylı bilgi verirseniz ilanınız o kadar fazla potansiyel alıcının ilgisini çeker.
 2. İlanınıza 4 adede kadar resim eklemeniz mümkündür. Kameranız kullanıma hazır olmalıdır. İlan ekleme işlemi sırasında bizim tarafımızdan belirlenmiş 2 saat ayarı görülecek şekilde saatinizin resmini çekmenizi ve bu resimleri saatin size ait olduğunu kanıtlayan güvenlik resimleri olarak yüklemenizi talep edeceğiz. Bu resimler ilanınızda da yer alacaktır.
 3. Kişisel bilgilerinizi ekleyin.
 4. Son adımda paylaştığınız bilgileri bir kez daha kontrol edin ve ilan ücretini ödeyin.
Chrono24'te satış ücreti ne kadardır?
Saat ilanınızı Chrono24'te ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Saatiniz satıldıktan sonra satış fiyatı üzerinden % 6,5 oranında komisyon ücreti talep edilir. Belirlenen komisyon miktarı en fazla 299,00 € olabilir. Satış fiyatı ürün fiyatı ve gönderim masrafının toplamından oluşur. Bu komisyon sadece saatinizi satmanız durumunda talep edilir. Komisyon tutarı size yapılan ödemeden düşülür. Bazı durumlarda alıcıların emanet hizmeti üzerinden ödeme yapma imkânı bulunmamaktadır. Bu durumda komisyon ücreti tarafınıza faturalandırılır.
Ne zaman satış komisyonu ödenmesi gerekir?
İlanınız için emanet hizmetinin kullanılmış olması halinde satış fiyatının ödemesi komisyon düşülerek yapılır.

Alıcının ödemeyi size doğrudan yaptığı satış işlemlerinde komisyon için fatura oluşturulur. Fatura tutarını 14 gün içinde ödemenizi rica ederiz.
Referans numarası nedir?
Referans numarası saatinizin modelini veya model çeşidini belirtmektedir ve birden çok rakam ya da harften oluşabilir. Bazı üreticilerde referans numarası saat kasasının arka kısmında, (kasa numarasıyla karıştırılmamalıdır), bandın kola dayandığı yerde ve ender olarak da kadrana işlenmiş şekilde bulunur. Her koşulda referans numarası saatinizin belgelerinde veya faturada bulunabilir halde olmalıdır.Referans numarasını bulamadığınız takdirde kadrandaki üreticinin adını İnternet›te arayın ve resimleri saatinizle karşılaştırın. Bu kısa araştırma size birçok durumda yardımcı olacaktır.

+49 721 96693-910

İletişim

S.S.S

Sorunuz var mı?
Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

+49 721 96693-910

İletişim