Her ay 9 milyon saatsevere ulaşın

Chrono24'te saat satışı

Hangi saati satmak istiyorsunuz?

Saat yedek parçası/aksesuarı satmak istiyorum.
 • %90 satış oranı
 • En iyi fiyatlarla satış yapın
 • Düşük satış komisyonu

4 adımda başarılı bir satış gerçekleştirin

Chrono24'te satış nasıl gerçekleşir?

Kendi oluşturduğunuz ilanlar için

Sertifikalandırma sayesinde en yüksek güven

İlanını verdiğiniz saat için sertifikasyon mümkünse alıcılar bunu bir seçenek olarak satın alabilir. Bu durumda saat öncelikle seçilen saat ustasına gönderilecektir. Saat ustası saatin orijinalliğini ve işlev ve durumunun ilandaki bilgilerle eşleşip eşleşmediğini kontrol eder. Daha sonra saati test sertifikasıyla birlikte alıcıya gönderir.


Sertifikalandırma hakkınsa sık sorulan sorular

Sertifika sayesinde ilanınız daha fazla güven kazanır.

Sigortalı kargo sizin için ücretsizdir.

Haksız şikayetlerden korunursunuz.

Güvenli ödeme süreci

Chrono24 emanet hizmeti sayesinde paranızı maksimum güvenlikle alırsınız: Alıcı parayı emanet hesabımıza öder, siz saati gönderirsiniz ve başarılı teslimattan sonra parayı 7 gün içinde hesabınıza yatırırız.

Daha fazla bilgi

Memnun kalan binlerce müşterimizin yorumları

TrustScore: "Mükemmel" - 5 yıldız üzerinden 4,8

Tüm dünyadan 156.683 değerlendirme

Powered by TrustPilot

Bireysel satıcılar için önerilerimiz

İlanınızı nasıl daha çekici hale getirebileceğinizi, saatinizin profesyonel fotoğraflarını nasıl çekebileceğinizi veya saatinizi güvenli şekilde nasıl gönderebileceğinizi öğrenin.

Sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

Saatleriniz için Chrono24'te kolayca ve ücretsiz ilan verebilirsiniz.

İlanı oluştururken saatinizle ilgili tüm önemli bilgiler sorulur.
Ayrıca saatin durumu, yapılan bakım ya da tamiratlar ve aksesuarlar hakkında bilgi verebileceğiniz bir alan da ilanda yer alır. Bu bilgiler potansiyel alıcıların saatinize daha fazla ilgi göstermesini sağlar.
Saatinizin durumunu ve sahip olduğu aksesuarları gösteren yüksek kaliteli resimler ve yakın çekimler Chrono24'teki ilanınızı tamamlar.
Daha önce Chrono24'te ilan vermediyseniz önce satıcı olarak kayıt yaptırmanız gerekmektedir.
Chrono24'ün ücretsiz değer tespiti hizmetinden yararlanın. Saatinizi dünyanın her yerinden 500.000'den fazla ilanla karşılaştırıp, en iyi satış fiyatına ulaşmanız için size bir tavsiyede bulunuruz.

Fiyat analizi yapmak için dilerseniz Chrono24'te kendiniz de arama yapabilirsiniz. Ayrıca fiyat almak için saatçilere ve mücevher satıcılarına da başvurabilirsiniz.

Saatinizi online ilan vererek satışa sunmanız durumunda daha yüksek bir satış fiyatına ulaşabilirsiniz. Saatçiler ya da mücevher satıcıları saati sizden daha ucuza satın alıp kendi kâr paylarını ekleyerek satışa sunmaktadır.
Evet, satıcılar için katılım zorunludur. Hizmet size bir dizi avantaj sunar:
 • Test ve sertifikasyon için saat ustasına sigortalı kargonun masraflarını karşılıyoruz ve size ücretsiz kargo etiketi sağlıyoruz.
 • Sertifikasyon sonrası alıcıya sigortalı kargonun ücretini de üstleniyoruz.
 • Alıcının sertifikasyon sonrası saat hakkında şikayette bulunamaması nedeniyle haksız şikayet ve iadelerden korunursunuz.
 • Paket kaybolursa geri kalan her şeyle biz ilgileniriz.
 • Sertifikasyon saate ek bir güvenlik faktörü sağlayacağından ilanınız potansiyel alıcılar için daha ilgi çekici olacaktır.
 • Satış fiyatı üzerinden alınan %6,5 oranındaki komisyon saatin Chrono24 üzerinden başarıyla satılması sonrasında talep edilir.

  Komisyon tutarı saat için Chrono24 emanet hesabına yapılan ödemeden düşülür.
  Emanet hizmetinin kullanıma sunulmadığı ender durumlarda (Örneğin alıcının yaşadığı ülkede bu hizmetin sunulmaması) satış komisyonu için fatura düzenlenir.

  Diğer Sorular ve Cevaplar