Sorunuz var mı?

Destek ekibimiz her zaman yanınızda.

+1 646-887-3560


Chrono24'ü daha iyi hale getirmemize yardım edin!

Geri bildiriminiz bizi daha ileriye taşıyacak ve sizin özel avantajlardan yararlanmanızı sağlayacak.
Şimdi geri bildirimde bulunun!


Sorunuz var mı?

Destek ekibimiz her zaman yanınızda.

+1 646-887-3560


Chrono24'ü daha iyi hale getirmemize yardım edin!

Geri bildiriminiz bizi daha ileriye taşıyacak ve sizin özel avantajlardan yararlanmanızı sağlayacak.
Şimdi geri bildirimde bulunun!

Alıcı Koruması Orijinallik Garantisi Neden Chrono24? Sorunuz var mı? +1 646-887-3561 ya da e-posta Türkiye  | TRY

Saatinizi Chrono24'te Satın

 • Düşük ilan ücreti
 • Ücret iade garantisi
 • Yüksek satış oranı
Düşük ilan ücreti
Ücret iade garantisi
Yüksek satış oranı

Avantajlarınız

 • Gerçek tutku

  Gerçek tutku

  Saatleri seven sadece biz değiliz. Tüm dünyadan uzmanlar ve koleksiyonerler de Chrono24'teki güzel saatlerin peşinde. Chrono24'e vereceğiniz ilan hedefine ulaşır!

 • Geniş bir kitleye erişim imkanı

  Geniş bir kitleye erişim imkanı

  Chrono24 ile 90'dan fazla ülkedeki saatseverlere ulaşırsınız. İster bilgisayar ekranından ister akıllı telefondan ilanınıza her zaman her yerden rahatlıkla ulaşılır.

 • Büyük ilgi

  Büyük ilgi

  Her gün 350.000'den fazla saatsever hayalindeki saati Chrono24'te arıyor. Belki de aradıkları sizin saatiniz?

Hızlıca ve kolayca hedefe ulaşın:

 • 1. İlan ekleyin

  1. İlan ekleyin

  Size sunduğumuz form sayesinde kısa birkaç adım sonunda saat ilanınızı oluşturun.

 • 2. Talepleri toplayın

  2. Talepleri toplayın

  Saatinizle ilgilenenler Chrono24 üzerinden sizinle bağlantıya geçecekler.

 • 3. Saatinizi satın

  3. Saatinizi satın

  Ödeme ve kargo işlemlerinin nasıl gerçekleşeceğini alıcı ile kararlaştırın.

Chrono24 aracılığıyla sağlanan emanet hizmetinin sağladığı güvenle alıcıları etkileyin

Chrono24 aracılığıyla sağlanan emanet hizmetinin sağladığı şeffaf ödeme süreciyle iki kez kazanırsınız. Potansiyel alıcılarınızın güvenini kazanırken kendinizi de ödeme sorunlarına ya da dolandırıcılık girişimlerine karşı da korumuş olursunuz. Güvenli emanet hesabına ödeme yapıldıktan sonra saatinizi gönderirsiniz.

İlanınızı oluşturduktan sonra emanet hizmetini güvenli ek bir ödeme yöntemi olarak etkinleştirin. Konu hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

İlan asistanımız sayesinde ilanınız birkaç dakika içinde hazır

İlan vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece saatinizin referans numarasını bilmeniz yeterli. İlan asistanımız diğer tüm detayları kendisi tamamlıyor. Size sadece saatinizin en güzel resimlerini eklemek ve fiyatı belirlemek kalıyor. İlanınız hazır!

Müşteri değerlendirmeleri

Bireysel satıcıların deneyimleri

 • Chrono24 üzerinden 2 saat sattım ve çok memnunum. Özellikle emanet hizmeti bana ve müşterilerime büyük bir güvence sağlayarak satış yapılmasını kolaylaştırıyor.
  Joannis, Almanya
 • 2012 yılından beri Chrono24 üzerinden saat satıyorum. Dünyanın her yerinden saatseverler Chrono24'te saat aradığı için hızlıca ve kolayca güvenilir bir alıcı bulabiliyorum.
  Ype, Hollanda
 • İlan oluşturmak kolay ve hızlı. Chrono24 sayesinde çok uğraşmadan dünyanın her yerindeki alıcılara ulaşabiliyorum.
  Jean-Marc, Fransa
 • Chrono24 üzerinden birkaç başarılı saat satışı yaptım. Emanet hizmeti hem satıcı hem de alıcı için güven sağlayan bir uygulama.
  Robert, Almanya
 • Tüm dünyadan alıcılar bulunması nedeniyle Chrono24'te saatlerimi hızlı bir şekilde satabiliyorum. Saatlerin satış fiyatından oldukça memnunum.
  Dirk, Almanya
 • Chrono24'te saatlerimi en uygun fiyatla satabiliyorum. Tüm dünyadan müşterilere ulaşabilmek ve sunulan destek hizmeti Chrono24'ü saat satışı için ideal bir platformu haline getiriyor.
  Mark, ABD

Başka bir sorunuz var mı?

Nasıl saat ilanı verebilirim?
Size sunduğumuz form sayesinde birkaç adımda ilanınızı oluşturabilirsiniz:
 1. Saatiniz hakkında detaylı bilgi verin. Saatiniz hakkında ne kadar detaylı bilgi verirseniz ilanınız o kadar fazla potansiyel alıcının ilgisini çeker.
 2. İlanınıza 4 adede kadar resim eklemeniz mümkündür. Kameranız kullanıma hazır olmalıdır. İlan ekleme işlemi sırasında bizim tarafımızdan belirlenmiş 2 saat ayarı görülecek şekilde saatinizin resmini çekmenizi ve bu resimleri saatin size ait olduğunu kanıtlayan güvenlik resimleri olarak yüklemenizi talep edeceğiz. Bu resimler ilanınızda da yer alacaktır.
 3. Kişisel bilgilerinizi ekleyin.
 4. Son adımda paylaştığınız bilgileri bir kez daha kontrol edin ve ilan ücretini ödeyin.
İlan ücreti ne kadardır ve ne gibi ödeme türleri bulunmaktadır?
Bireysel saat ilanları için ilanda belirtilen satış fiyatı üzerinden % 2,85 komisyon almaktayız. Satış fiyatından bağımsız olarak her ilan için en az 5,00 EUR ve en çok 299,00 EUR ilan ücreti ödenir. Saatiniz 6 ay içinde satılmazsa, ödediğiniz komisyonun tamamı size iade edilecektir. İlan ücretini Paypal, kredi kartı ya da havaleyle (EFT) ile ödeyebilirsiniz. Güncelleme 10/2015.
Para iade garantisi tam olarak nasıl çalışır?
Saatinizi 6 ay içinde satamazsanız, bizden ilan ücretini geri alırsınız. Bunun koşulları, saatinizin 6 ay boyunca Chrono24'te online olması, satılmamış olması ve halen size ait olması dahildir. Bunun için 6 ay sonra erdikten sonra, 4 hata içinde saatin halen sizde olduğunu kanıtlamanız gerekmektedir.
Referans numarası nedir?
Referans numarası saatinizin modelini veya model çeşidini belirtmektedir ve birden çok rakam ya da harften oluşabilir. Bazı üreticilerde referans numarası saat kasasının arka kısmında, (kasa numarasıyla karıştırılmamalıdır), bandın kola dayandığı yerde ve ender olarak da kadrana işlenmiş şekilde bulunur. Her koşulda referans numarası saatinizin belgelerinde veya faturada bulunabilir halde olmalıdır.Referans numarasını bulamadığınız takdirde kadrandaki üreticinin adını İnternet›te arayın ve resimleri saatinizle karşılaştırın. Bu kısa araştırma size birçok durumda yardımcı olacaktır.

+1 646-887-3561

S.S.S