Oturum açOturum aç
2.246 saatler için "

Zenith El Primero

"
Marka
Model
Fiyat
Çap
Yıl
Bulunduğu yer
Daha fazla
Seçiminiz

Seçiminiz

Seçiminiz

Aramanıza uygun sonuç bulunamadı
Seçiminiz

Aramanıza uygun sonuç bulunamadı
Seçiminiz

Aramanıza uygun sonuç bulunamadı
Genel Bilgiler
Saat Çeşitleri
Referans
Daha fazla…
Yeni/ikinci el
Stok bilgisi
Cinsiyete göre
Durum
Daha fazla…
Teslimat kapsamı
Özellikler & İşlevler
Çalışma şekli
Kasa tipi
Daha fazla…
Kadran
Daha fazla…
Cam
Daha fazla…
Fonksiyonlar
Daha fazla…
Kalınlık
Daha fazla…
Bezel malzemesi
Daha fazla…
Sayi kadranı
Su geçirmezlik
Daha fazla…
Diğer özellikler
Daha fazla…
Kordon
Kordon malzemesi
Daha fazla…
Ağ kalınlığı
Daha fazla…
Kordon rengi
Daha fazla…
Toka malzemesi
Daha fazla…
İptal et

Sıralama

Zenith EL PRIMERO SPLIT SECOND Zenith EL PRIMERO SPLIT SECOND
36.777 TL

Zenith El Primero Saatleri

Çok eskiye dayanan saat mekanizması üretimi tarihinde Zenith El Primero özel bir yere sahiptir. El Primero teknolojinin geldiği ileri noktayı gösteren en iyi örneklerden birisidir. El Primero saatleri üst düzey ustalık ve mekanikal mühendislik ile üretilmiştir.

Zenith El Primero: Efsanevi Kolleksiyon

Manuel kurma ve kronograf mekanizmadan oluşan Zenith El Primero 1969 yılında üretilmeye başlanmıştır. Mekanizma tarzın ilklerinden olmasıyla tanınıyor. Tasarımı yalın, mekanizması ise üst düzey üretimdir. Saatseverlere farklı modellerden oluşan seride sadece kendilerine en uygunu seçmek kalır.
Zenith El Primero serisi birkaç farklı modelden oluşur. Bunların arasında Tourbillon, Chronomaster Open, Striking 10th, 36'000 VPH Rattrapante sayılabilir. Chronomaster Open El Primero serisinden çıkmış önemli bir saattir. İleri teknoloji özellikleri, 50 saate kadar güç rezervi göstergesi ve 36'000 VPH kronograf mekanizması ile öne çıkmaktadır.

El Primero: Klasik Gelenek

El Primero Chronomaster kolleksiyonu tam olarak şaheserdir. Zenith markasının önde gelen bu serisinin tasarımları klasik,şık ve sadedir. Yuvarlak kasa tasarımı tamamlar. Kadran gümüş, saat imleri yalındır. Kollar ise parlayan paslanmaz çelikten üretilmiştir.
Üst düzey kronograf özelliklerine sahip EL Primero'daki A calibre 410 mekanizması saate güç katar. Bu sayede saat 36000 VPH 'de çalışır. Güç rezervi 50 saatte kadardır. Gün,ay ve yılı gösteren takvim göstergesi, ay evresi göstergesi kadranda yerini almıştır. Safir kristal cam kadranı korur ve güneşte ise parlar.
El Primero Chronomaster Zenith çizgisini taşıyan ikonik bir seridir. El Primero Striking 10th serinin bir başka saatidir ve spor görünümüyle öne çıkar. Çok yönlü kullanılabilen saatin beğeniye göre timsah derisi kayışı paslanmaz çelikten bilezik ile değiştirilebilir.
Saat 60'lı yılların saatlerinden ve 70'li yılların kronograflarından esinlenmiştir. Gümüş kadranı safir kristal camıyla birlikte göz alıcıdır. 100 metreye kadar su geçirmezdir. El Primero Striking 10th gündelik kullanım için mükemmeldir.