Oturum aç

Kolay bir şekilde saat almak için

Siparişten teslimata ve sonrasında da.

Chrono24 Trusted Checkout

Trusted Checkout hayalinizdeki saati satın alırken kullanabileceğiniz en güvenli yöntemdir. Kurumsal satıcıdan istediğiniz saati sipariş ettikten sonra ödemenizi emanet hesabına yaparsınız. Kurumsal satıcıya ancak siz saati teslim aldıktan sonra ödeme yapılır. Trusted Checkout hizmeti alıcılar için tamamen ücretsizdir.

 • Ülke sınırlarını aşın

  Ülke sınırlarını aşın

  Chrono24'te 90'dan fazla ülkeden kurumsal satıcılar saatlerini satışa sunmaktadır. Trusted Checkout ile uluslararası ödemeleri kolayca yapabilirsiniz. Çok sayıda farklı dilde hizmet veren ekibimiz her zaman sizin yanınızda.

 • Sigortalı ve takip edilebilir gönderim süreci

  Sigortalı ve takip edilebilir gönderim süreci

  Bütün saatler kurumsal satıcılar tarafından tam değeri üzerinden sigortalı olarak ve gönderi takip numarası alınarak gönderilir. myChrono24 alanınızda siparişinizin nerede olduğunu istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

 • Güvenli ödeme

  Güvenli ödeme

  Yaptığınız ödeme saatiniz elinize ulaşana kadar güvenli emanet hesabında saklanır. Ancak saat elinize ulaştıktan sonra kurumsal satıcıya ödeme yapılır.

 • Siparişle ilgili sorunla karşılaşılması halinde

  Siparişle ilgili sorunla karşılaşılması halinde

  Satın aldığınız saat gönderilmezse ya da gönderilen saat ilanda belirtilen özellikleri taşımıyorsa satış fiyatı emanet hesabından size iade edilir. Siparişin iptal edilmesi durumunda paranızı hızlı ve sorun yaşamadan geri alırsınız.

 • Chrono24 Alıcı Koruması

  • 3.000'den fazla denetlenmiş kurumsal satıcı

   Saat satın almak bir güven meselesidir. Bu nedenle kurumsal satıcılara Chrono24'te ilanlarını yayınlama izni vermeden önce onları katı kalite kriterleri çerçevesinde denetimden geçirmekteyiz.

  • Kişiye özel destek

   Chrono24'te sipariş verdiğiniz andan itibaren Chrono24 Alıcı Koruması'ndan yararlanmaya başlarsınız: Bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda destek ekibimize güvenebilirsiniz. Kurumsal satıcıyla birlikte sizi memnun edecek bir çözüm bulmanız için her zaman yanınızdayız. Bu konuyla ilgili olarak siparişiniz size teslim edildikten sonra en geç 14 gün içinde iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçin.

Alıcı koruması ile ilgili diğer bilgileri burada bulabilirsiniz.
Chrono24 Orijinallik Garantisi

Chrono24 satış şartnamesi uyarınca kurumsal satıcıların replika ya da taklit ürün satmaları kesinlikle yasaktır. Bütün kurumsal satıcılar satışa sundukları saatin orijinal olup olmadığını araştırmak ve yayınladıkları ilanda eğer saat üretici firma tarafından satışa sunulduğu ilk halinden farklı bir durumdaysa (çizik, renk değişikliği, hasar vb) açıklayıcı bilgi vermekle yükümlüdür.

Satın aldığınız saatin orjinalliğinden şüphe mi duyuyorsunuz? Sizin yanınızdayız!

Chrono24 kurumsal satıcısından satın aldığınız bir saatin orijinal olmadığnı düşünüyorsanız siparişiniz size teslim edildikten sonra en geç 14 gün içinde iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçin. Sizin için bu durumu araştırarak gerçekten bir sorun bulunması halinde size bir çözüm sağlayacağız. Satıcıyla bir çözüm bulamamanız durumunda Chrono24 ödediğiniz miktarı size iade edecektir.

Diğer ayrıntıları Orijinallik Garantisi koşullarında bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Chrono24 kurulduğu 2003 yılından beri uluslararası lüks saat ticaretinin lideridir. Karlsruhe'de, Berlin'de, New York'ta ve Hong Kong'da bulunan 200'den fazla çalışanımızla pazar yerimizi daha çekici hale getirmek ve hem lüks saat alıcılarına hem de lüks saat satıcılarına en yüksek kalitede hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Benzersiz: Sayılarla Chrono24

Chrono24 lüks saatlerin lider pazar yeridir. 400.000'den fazla teklif arasından yeni saatinizi bulun ya da Chrono24'ü her ay ziyaret eden 220.000'den fazla saatseverden birine saat satın.

 • 2019

  2003 yılından beri dünyanın lider lüks saat pazar yeri

 • 0

  90 farklı ülkeden kayıtlı satıcı sayısı

 • 0

  Günlük ziyaretçi

 • 0

  Satışa sunulan saat sayısı

 • 0 €

  Saatlerin toplam değeri

 • 0

  Uygulama indirme sayısı

Dünya genelinde saat alın ve satın

Satın al

90'i aşkın ülkeden satıcının sunduğu cazip teklifler: Chrono24'te sizi etkileyecek bir saati mutlaka bulacaksınız. Klasik otomatik mekanizmalı saatlerden ender bulunan koleksiyon saatlerine kadar çok sayıda saat sizi bekliyor.

Satış yap

Her ay 7 milyondan fazla saatsever Chrono24'te hayallerindeki saati arıyor. Saatiniz için uygun alıcıyı bulun – İster kurumsal satıcı ister bireysel satıcı olarak saat satışı yapın.

Sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

Sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçebilirsiniz! Ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır:

+49 721 96693-0 İletişim