Oturum aç

Chrono24 Alıcı Koruması

Ücretsiz Chrono24 Alıcı Koruması ile güvende kalın: Güvenilirliği kanıtlanmış kurumsal satıcılar, emanet hesabı üzerinden ödeme ve Orijinallik Garantisi

1.
Buyer Protection 1

Güvenilirliği kanıtlanmış kurumsal satıcılar

Saat satın almak bir güven meselesidir. Bu nedenle kurumsal satıcılara Chrono24'te ilanlarını yayınlama izni vermeden önce onları katı kalite kriterleri çerçevesinde denetimden geçirmekteyiz.

Daha fazla bilgi
2.
Buyer Protection 2

Trusted Checkout ile ödeme

Yaptığınız ödeme saatiniz elinize ulaşana kadar güvenli emanet hesabında saklanır. Ancak saat elinize ulaştıktan sonra kurumsal satıcıya ödeme yapılır. Trusted Checkout hizmeti alıcılar için ücretsizdir. Trusted Checkout ödeme seçeneğinin sunulduğu ilanlarda bu hizmete ait işareti görebilirsiniz.

Daha fazla bilgi
3.
Buyer Protection 3

Sigortalı gönderim

Bütün saatler kurumsal satıcılar tarafından tam değeri üzerinden sigortalı olarak ve gönderi takip numarası alınarak gönderilir. myChrono24 alanınızda siparişinizin nerede olduğunu istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi
4.
Buyer Protection 4

Orijinallik Garantisi

Chrono24 kurumsal satıcısından satın aldığınız saatinizin orijinalliği ile ilgili şüpheleriniz varsa saat elinize ulaştıktan sonra 14 gün içinde bu durumu bize iletişim formu aracılığıyla bildirin. Sizin için bu durumu araştırarak gerçekten bir sorun bulunması halinde size bir çözüm sağlayacağız. Satıcıyla bir çözüm bulamamanız durumunda Chrono24 ödediğiniz miktarı size iade edecektir.

Daha fazla bilgi
5.
Buyer Protection 5

Size özel ve çok sayıda farklı dilde sunulan destek hizmeti

Bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda Alıcı Koruması hizmetimize güvenebilirsiniz. Sizin için bu durumu araştırarak gerçekten bir sorun bulunması halinde size bir çözüm sağlayacağız.

Daha fazla bilgi
6.
Buyer Protection 6

İade

Satın aldığınız saat gönderilmezse ya da gönderilen saat ilanda belirtilen özellikleri taşımıyorsa satış fiyatı emanet hesabından size iade edilir. Siparişin iptal edilmesi durumunda paranızı hızlı ve sorun yaşamadan geri alırsınız.

Daha fazla bilgi

Hakkımızda

Chrono24 kurulduğu 2003 yılından beri uluslararası lüks saat ticaretinin lideridir. Karlsruhe'de, Berlin'de, New York'ta ve Hong Kong'da bulunan 200'den fazla çalışanımızla pazar yerimizi daha çekici hale getirmek ve hem lüks saat alıcılarına hem de lüks saat satıcılarına en yüksek kalitede hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi
Chrono24 CrewChrono24 ManagementChrono24 Castle

Benzersiz: Sayılarla Chrono24

Chrono24 lüks saatlerin lider pazar yeridir. 400.000'den fazla teklif arasından yeni saatinizi bulun ya da Chrono24'ü her ay ziyaret eden 220.000'den fazla saatseverden birine saat satın.

 • 2020

  2003 yılından beri dünyanın lider lüks saat pazar yeri

 • 0

  90 farklı ülkeden kayıtlı satıcı sayısı

 • 0

  Günlük ziyaretçi

 • 0

  Satışa sunulan saat sayısı

 • 0 €

  Saatlerin toplam değeri

 • 0

  Uygulama indirme sayısı

Dünya genelinde saat alın ve satın

Satın al

90'i aşkın ülkeden satıcının sunduğu cazip teklifler: Chrono24'te sizi etkileyecek bir saati mutlaka bulacaksınız. Klasik otomatik mekanizmalı saatlerden ender bulunan koleksiyon saatlerine kadar çok sayıda saat sizi bekliyor.

Satış yap

Her ay 7 milyondan fazla saatsever Chrono24'te hayallerindeki saati arıyor. Saatiniz için uygun alıcıyı bulun – İster kurumsal satıcı ister bireysel satıcı olarak saat satışı yapın.

Sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

+49 721 96693-0 İletişim