"

Breitling Aeromarine

" için 2 ilan bulundu

Öne çıkarılmış 2 ilanlar
Sıralama
Breitling Aeromarine
A13051
54.858 TL
Gönderim ücreti hariç
Bireysel satıcı
Breitling Aeromarine
A13051
47.780 TL
Gönderim ücreti hariç
Bireysel satıcı

Breitling Aeromarine Saatleri

Breitling Aeromarine kolleksiyonu estetik olarak son derece tatmin edici tasarımıyla mükemmel bir seçimdir. Sadece tasarımıyla değil mekanizmasıyla da adından söz ettiren kolleksiyon saat severlerin güveni ve beğenisini kazanmıştır.


Breitling Aeromarine: Bir havacılık kolleksiyonu

Breitling Aeromarine kolleksiyonu Aeromarine Supercolt, Aeromarine Seawolf, Aeromarine Superocean, Aeromarine Super Avenger gibi bir çok farklı modelden oluşur. Tüm modeller 300 metreye kadar su geçirmezdir. Aeromarine Chrono Avenger manuel mekanizmaya sahiptir.

Breitling Aeromarine Avenger Seawolf'da da kolleksiyondaki diğer Aeromarine saatleri gibi manuel mekanizma yer alır. En büyük özelliği dalgıçların büyük ilgisini çeken baskıyı azaltma (dekomprasyon) teknolojisi sayesinde 3000 metreye kadar su geçirmezlik ve baskıya dayanmasıdır. Tam anlamıyla bir dalış saati olan Breitling Aeromarine iç ve dış baskılara karşı korunan saat Helyum tahliye valfına da sahiptir.


Breitling Aeromarine Superocean: Derinliklerin hakimi

Breitling özel tasarımıyla adından söz ettiren ilk Superocean saati 1957 yılında saatseverlerin beğenisine sundu. Profesyonel dalgıçlar için tasarlanan saat kalın camı ve su geçirmez kasasıyla en derin sulara karşı koymasıyla ün kazandı. 660 ft. derinliğe dayanabilen Aeromarine büyük bir kadrana sahip. Tüm bu özellikleriyle Aeromarine büyük bir ün kazandı. Saatseverlerin büyük ilgisi sayesinde profesyonel dalış saatlerinden ve kronograflardan oluşan yeni bir seri üretildi.

Superocean en zor koşullarda bile sorunsuz çalışmayı sürdürmeyi başarabilen bir saat. Breitling Aeromarine kolleksiyonunun bir parçası olan saat artık son moda yepyeni bir görünüşe sahip.


Breitling Aeromarine Chrono Colt: Üst düzey saat

Aeromarine Colt Range performansıyla Breitling özelliklerini taşıyan mükemmel bir kronometre. Mekanizmanın zarar görmesini engelleyen şok resistant özelliğiyle üst düzey bir teknolojinin ürünüdür. Bu sayede su altında oluşan baskıya dayanabilen saat 200 metreye kadar dalış olanağı sağlar.